Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bánjak a nárcisztikus,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bánjak a nárcisztikus, lelkisérült pasimmal?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz elviselnem, mert képtelenség vele normálisan beszélni, folyton megaláz (most nem írom le miket csinál, mert nem panaszkodni akarok), de ritka buta ember.Ráadásul folyton beszólogat hangosan az utcán mindenkinek és folyton vitát generál velem és másokkal is. Napestig sorolhatnám, viszont sajnálom, hisz tudom, hogy rengeteget bántották gyerekkorában, és ritka nehéz gyerekkora volt. Én csak segítni akarok neki, de nem tudom hogy bánjak vele, hiába szeretem, neki az nem elég.Valaki tudna valami jó tanácsot? NEM HAGYOM EL.
2017. okt. 15. 11:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van, nagyon is...Ha megint kezdi a hülyeségeit, szakítok vele.
2017. okt. 16. 13:19
 12/19 anonim ***** válasza:
Az ágyban mindent megadtok egymásnak?
2017. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez inkább antiszociális személyiségzavarnak tűnik nekem, mint nárcisztikusnak.

El kéne mennie pszichológushoz, bár nem javaslom, hogy mondd, mert biztos vagyok benne, hogy hisztérikus rohamban fog kitörni.

2017. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem antiszociális, mert nem úgy viselkedik.
2017. okt. 17. 07:24
 15/19 anonim ***** válasza:

Pszichiátriai értelemben de, ha összeférhetetlen és másoknak beszól, akkor antiszociális.

A köznyelv azért eléggé elferdít szavakat... Szóval aki ilyen agresszív az az antiszociális, és nem az, aki visszahúzódik... Szóval de.

2017. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy erre pedig nincs gyógymód.


Majd ha már teljesen tnkretett lelkileg, talán te is rájössz erre.

Addig meg csak szenvedj, de kérlek, akkor fogd be a szádat és ne nyávogj.

2017. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nyávog a fszom.
2017. okt. 20. 13:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért vagy ideges kérdező? Nyávog a fa..om.. ez már düh :D :D
2017. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Úgy néz ki az én párom is nárcisztikus. 4 évig éltünk együtt, aztán összeköltöztünk. Azalatt az idő alatt teljesen a hatása alatt voltam. Hiába tett tönkre idegileg és lelkileg, valahogy nem tudtam tőle elszakadni. A rossz tetteit kompenzálja a jókkal, amot persze megjátszik,mert tudom,h nem szívből jön. Engem nem alázott meg,de rengeteget hazudott minden apróságról is akár, mitha kényszeresen tenné. Az ő gyerekkora is olyan volt,mint a te párodé. Nem mer igazat mondani, mert akkor büntették.. Sok barátomtól tudat alatt elszakított. Összeköltözésünk után lett kutyánk,amire persze féltékeny és jó pár hónap veszekedés után ketrecben kötött ki ( viszont ott biztonságban van). Közben persze terhes lettem és szülés után nyílt ki csak a szemem. De akkor nagyon! Rám már nem tud hatni, már nem veszem fel a sértegetéseit és a rám irányított haragját. Majdhogynem kinevetem,persze valamennyire szeretem és kötődök hozzá. Mostmár a fiunk is összeköt. De! Úgy látom kezd rátelepedni a kisfiunkra,aki most lesz 2 éves. Úgy érzem csak úgy tudom őt megvédeni,ha együtt maradunk, így nem fogom sosem hagyni,h bántsa a kis lelkét. Ugyanis a nárcisztikus szülő mégkegyetlenebb, mert szegény gyermek ebben nől föl és az egész életén át gyötrik a lelkét. Arra jutottam,hogy az anyósom még súlyosabb eset. A gyerekeivel is szörnyen bánik (egymás ellen uszítja őket,h egyenként csak érte rajongjanak, mit sem tudva egymásról a testvérek),tehát a párom is ezért lett az. Tehát szűrd le a dolgot. Lehethogy,ha időben tudom, akkor sem tudtam volna szakítani. Viszont a gyerek érdekében megtenném, viszont nem tudnám távoltartani tőle, hisz joga van a gyerekéhez, így inkább együtt leszek vele és védem a gyermekem lelkét ha kell.
2018. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!