Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm időt kért, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm időt kért, hogy átgondolhassa a dolgokat. Ezek szerint vége vagy még lehet valami?

Figyelt kérdés

Nemrég eléggé megbántottam őt. Ideges voltam, és rajta vezettem le. Bevallom, nem először csináltam ilyet vele, sőt, egyenesen bunko voltam vele néha, amit tényleg nagyon sajnalok, de mostanában annyi minden összejött... Mindegy. Elmondtam neki, hogy nagyon sajnálom, es hogy felejtsük el inkább, kezdjünk tiszta lappal, erre azt mondta, hogy ő egyelőre nem tudja ezt megtenni, gondolkodnia kell, mert fogalma sincs, mit akar. Megkérdeztem az egyik barátnőjét, hogy mit gondol a lany, ő meg azt mondta, hogy a barátnőm nagyon szeret engem, de egyre többször bántom meg, es ezért most a szakítás es a nem szakítás között őrlődik. Azt is mondta (miközben kiosztott engem...), hogy két hónap alatt vagy hétszer sírt mar miattam a barátnőm, es rémesen érzem magam!


Elmondhatatlanul szeretem őt, bármit mondtam, bármit tettem, ha szakítana velem, teljesen összeomlanék. Beszéljek vele? Vagy varjam meg, amikor ő beszelni akar velem? Van remény?


2017. okt. 18. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Van remény, de nem túl jók az esélyeid.
2017. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Várd meg. Amúgy ez csak duma. Már nem szeret.
2017. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha gondolkodási időt kér valaki akkor ezt azt jelenti, hogy reméli az illető, hogy a másik veszi a lapot, és rájön, vége mindennek. Engedd el, legalább talál egy olyan srácot, aki tisztelni,és becsülni fogja. Te állandóan bántottad, mégis mit vársz?
2017. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez egy valós helyzet. Simán lehet hogy szeret csak annyiszor megbántottad hogy fájdalmasabb veled lennie mint nélküled. Az ha gondolkozási időt kért , nem azt jelenti hogy szakított. Átgondolja a dolgokat. Ha már most szakítani akart volna , megtette volna.

Lehet esélyed , de ez a barátnőd személyiségétől függ.

nekem is van olyan barátnőm aki nagyon maga elé tudja helyezni azokat akiket szeret és elnéző8bb).

Ellenben én nem igazán viselném el az ilyesmit. Így is annyi minden miatt lehet stresszelni az életben és speciel nekem "nyűg" lenne pluszban stresszelni valaki miatt akivel elvileg szeretjük egymást.

Ez tőle függ.

2017. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
A tipikus idő.. az magàban azt foglalja hogy vége csak konkrétan nem akarja kimondani h vége ezzel nem akar bantani had remelgess es majd elmulik lassann..
2017. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kosz a válaszokat! Viszont tényleg csak időt kert, ma beszéltünk, es ad nekem egy utolsó utáni esélyt es azt mondta, hogy nagyon szeret 😃😃😃
2017. okt. 19. 21:25
 7/9 anonim válasza:
Ajajajaj. Használd ki (mármint az esélyt), de sok jóra ne számíts. Labilis ez a mese.
2017. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7


Miert lenne labilis? Ha valóban nem szeretett volna mar, akkor ugy tesz, ahogy a többiek irtak, hogy majd akkor jojjek ra, hogy mar nem vagyunk együtt vagy kerek perec megmondja. Ha mar nem szeret, miert akarna “ujra összejönni”?

2017. okt. 19. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, mert ostoba kapcsolatfüggő liba, aki retteg az egyedülléttől.


Ezért. És az a szomorú, hogy a felnőtt ELVILEg érett emberek is belemennek ebbe, ahelyett, hogy kidobnák az illetőt, mint macskát szarni.

2017. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!