Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet sajnos, hogy ma órák közben felhívtam a barátnőm(egy hete nem tudunk normálisan beszélni, messze lakik),és hallottam egy másik fiu hangját, aki felhivott messengeren. Azt mondta hogy én miért hivogatom, erre mondtam hogy a barátnőm, erre meg azt mondta hogy nem mert az övé.. Itt teljesen kiakadtam.. Nem akart velem beszélni először a lány, majd odaadta a csávója neki a telefont, és közölte hogy ez igaz.. És hogy 2napja vannak együtt, és hogy én vagyok a hibás mert sokat veszekedtünk mostanság.. Fél évig voltam vele együtt és nagyon szeretem.. És semmi megbánást se hallottam rajta, csak annyit irt hogy kiszeretett belőlem.. De akkor nem lett volna jobb ezt megbeszélni 4szem közt? Az előtte lévő lány is ezt tette még, vele egy és fél évig voltam.. Nem tudom hogy fogok így bízni egy lányban legközelebb, és eléggé fáj most ez.. Hogy csináljam meg azt, hogy ne gondoljak arra, hogy biztos most is csókolózhatnak stb.? Segítsetek légyszives :( 18/F

2018. jan. 17. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Talán úgy dolgozd fel, hogy kaptál egy esélyt egy másik barátnőre aki a közeledben van és akivel naponta találkozhatsz.

A szakítás a világ természetes dolga. Ne hibáztass ezért senkit, nem sikerült és kész. Azért csak volt abban a fél évben kellemes is ami megmaradhat kellemes emléknek. Persze, hogy csókolózik mással és le is fog feküdni mással ahogy te is. Ezzel nem kell foglalkozzál.

Ne keress folyton válaszokat mert egy beszűkült tudatállapotba kerülsz. Menj a haverekkel lazulni, aztán majd találkozol egy neked való lánnyal. Ez van és kész, lépj tovább.

2018. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel ez van nyugi?

Az a csaj egy kur*v.a . Jobb is hogy nem vagy vele már.

Persze szerelmes vagy és ezért fáj. De ezt csak azért érzed így mert biológia és az agyad érezteti.

Amint kiürül az a hormon a szervezetedből elmúlik, de ehhez az össze képet, stb üzenetet ki kell törölnöd, és a haverjaiddal törődni.

nehéz lesz!


Amúgy egy kapcsolatban ha szeretitek egymást, akkor meg kell beszélni a gondokat! szerezz egy olyan lányt legközelebb akinek van agya is.

2018. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel tesó! Minden rendben lesz idővel. Ne búsulj.
2018. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek tényleg :) mindenkinek ment a zöld kéz :D igyekszem mostmár azóta a barátaimmal lógni meg bulizgatni na meg az érettségire koncentrálni. :)
2018. febr. 10. 18:27
 15/15 anonim válasza:
Szerintem kicsi a farkad, azért hagyott fakpnél. Tudod én már nem vagyok tinédzser, láttam egyet-mást. Negyvenes férfiként a nyáron elcsábítottam egy huszonkét éves fiatalasszonyt, mert a férje nem dugta rendesen s ráadásul még kicsi is volt a farka. Tapasztalatból tudom, hogy rendes nagy szerszám nélkül előbb-utóbb minden nő lelép. Vagy félre lép.
2018. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!