Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működhet így?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet így? Nyitott kapcsolat

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 18F, barátnőm pedig 16L

Már több mint 2 éve vagyunk a együtt.

Most viszont elérkeztünk oda, hog hiányzik neki a 'tini élet'. Most jutott el odáig, hogy szeretne kicsit szabads lenni, bulizgatni, flörtölgetni, stb...

Végülis nyitott kapcsolatot szeretne egy ideig, aztán újra csak mi ketten.

Az egészet az teszi nagyon nehézzé, hogy nagyon szeretjük egymást, és mindketten szeretnénk a későbbiek során is együtt maradni.

Azt is mondta, hogy ha most nem csinálja, valószínűleg később jönne rá ez, és az még rosszabb lenne.

Nekem ez az egész nagyon nehéz, nagyon nehezen tudom elfogadni a gondolatot, hogy mással csinál ezt-azt.

Szerintetek hogyan tudom a legkönnyebben 'átvészelni' ezt az időszakot?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

További szép napot!



#probléma #kapcsolat #nyitott kapcsolat #Fiatalkori problémák
2018. jún. 23. 06:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, röviden erről van szó... :/

Viszont azt mondta, hogy vagy szünetet tartunk, vagy elfogadom.

Viszonr az nekem még rosszabb lenne.

Nem tudom mi lesz belőle egyenlőre... :/

2018. jún. 24. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!