Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon fáj a szakítás. 💔...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj a szakítás. 💔 Teljesen magam alatt vagyok mit tehetnék? 17F

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatunk volt és hát bekövetkezett amitől a legjobban féltem. Múlt héten szakított velem a barátnőm. Azóta teljesen magam alatt vagyok. Nem tudok enni, inni, aludni, koncentrálni. Minden nap sírok legalább 3x (utoljára 4 éves koromban sírtam) és nagyon fáj a szivem. Mai focin is nem tudtam magam lekötni a haverokkal mindvégig csak ő járt az eszemben. Tiszta idegből fociztam ami nem jellemző rám. Össze is verekedtem egy sráccal aki elég csúnyán beszólt nekem a kapcsolatomat illetően. Egész nap csak depizek a szobámban es szakítós zenéket hallgatok. Egyfolytában arra gondolok, hogy hol rontottam el. Fizikai fájdalmam is van ugyanis írtózatosan fáj a fejem meg a hasam. Nagyon szeretem a kis nyuszikámat (igen igy becézem kérlek ne ítélj el emiatt) és bármit megadnék, hogy vissza kaphassam, de egyszerűen megőrülök a fájdalomban. Mintha kitéptek volna egy darabot a lelkemből és most vérezne. Ő volt az életem értel a szemem fénye. Azt hittem örökre együtt maradunk. Nagyon sokat fejlődtem mellette emberileg. A kapcsolatunk kiegyensúlyozott volt a kisebb, nagyobb hullámvölgyek ellenére is. Tudom nyálasan hangzhat egy fiútól, de muszáj mindezt kiírnom magamból. Nem tudom, hogy fiú léttemre mennyire gáz ennyire szenvedni. Köszönöm ha elolvastad így késő este.👍
2018. júl. 31. 23:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
életem értelme*
2018. júl. 31. 23:41
 2/14 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :')

Hát szerintem most ezért a kijelentésért megölnél 😅


Ha még egy hete szakítottatok, akkor vissza tudod szerezni.. Feltéve, ha nem egy harmadik fél miatt történt a szakítás. Ha nem, akkor szedd össze magad és hajrá.


És hogyan tudsz túllépni?

Menekülj a sportba, adj bele mindent.. Esetleg kezdj el lányokkal kavarni, de hidd el, az idő mindenre gyógyír.

2018. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan. Hasonló cipőben járok :/ 17/f
2018. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Édesem! De ne aggódj, napról-napra jobb lesz, aztán még annyi barátnőd lesz, hogy el is fogod felejteni :)
2018. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá írni, hogy első voltunk egymásnak és mindkettőnknek az első szakítása.😥
2018. júl. 31. 23:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor hosszabb idő alatt, de ez esetben is jobb lesz majd! <3
2018. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Óóó szivecském... tudom hogy ez most rettenetesen sovány vigasz, de manapság az első szerelemhez már van egy mondás: Sosem felejtjük el, de mindig véget ér! És azt se felejtsd hogy még nagyon fiatal vagy. Aki menni akar azt sajnos engedni kell. Amit tehetsz az az, hogy eltereled a figyelmed, esetleg csinálsz egy stílus-váltást, új hobbi, sport, új célok felállítása, vagyis felfrissíted magad. Tudom hogy most nagyon fáj, de bárcsak el tudnád most hinni, hogy nem is olyan sok idő múlva már csak mosolyogni fogsz azon, mennyire kiakadtál. Sok szerencsét, és a legrosszabb amit tehetsz az az ha bezárkózol, nem szabad!
2018. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én decemberben szakítottam, mert abban a kapcsolatban egy szemernyi tiszteletet nem kaptam. Ennek ellenére nekem is fájt, mert szerettem a srácot, annak ellenére, hogy így bánt velem. Be kellett látnom, hogy jobb lesz ez így. Szenvedtem hónapokig, órákat sírtam az első hetekben. Lehet, hogy közhelyesnek hangzik, de az időn kívül más nem segít. Minden nappal egy kicsit jobban leszel, higgy nekem. El fog múlni a fájdalom, csak hagyni kell a sebeket gyógyulni. Nem azt mondom, hogy holnap felébredsz és minden jó lesz. Legalább egy fél év kell a teljes regenerálódáshoz. Most magadra kell koncentrálnod, pihenned, szórakoznod (persze ésszel, mert szakítás után az ember hajlamos túllőni a célon) és megpróbálni máshogy is jól érezni magad. Lehet, hogy most nagyon rossz, de jobb lesz, még ha jelenleg ez teljesen hihetetlennek látszik. :)
2018. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mért lett vége a kapcsolatnak részéről? Sajna ez ilyen, egy két hét szarabb időszak, de utána szép túl fogod tenni magadat rajta és ráébredsz, hogy még milyen fiatal vagy és mennyi minden áll előtted. Valószínűleg még lesz ilyen az életedben arra készülj de ne hagyd el soha magad és ne hidd azt hogy vége mindennek és egyedül maradsz.
2018. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia!

En ma szakitottam, pontosabban velem szakitottak... Allitolag kiszeretett belolem, egyik naprol a masikra, de szerintem egy lany van a dologban... Lenne kedved beszelgetni? Nekem is jol jonne egy kis beszelgetes errol... Ha van kedved irj nyugodtan.

2018. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!