Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon fáj a szakítás. 💔...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj a szakítás. 💔 Teljesen magam alatt vagyok mit tehetnék? 17F

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatunk volt és hát bekövetkezett amitől a legjobban féltem. Múlt héten szakított velem a barátnőm. Azóta teljesen magam alatt vagyok. Nem tudok enni, inni, aludni, koncentrálni. Minden nap sírok legalább 3x (utoljára 4 éves koromban sírtam) és nagyon fáj a szivem. Mai focin is nem tudtam magam lekötni a haverokkal mindvégig csak ő járt az eszemben. Tiszta idegből fociztam ami nem jellemző rám. Össze is verekedtem egy sráccal aki elég csúnyán beszólt nekem a kapcsolatomat illetően. Egész nap csak depizek a szobámban es szakítós zenéket hallgatok. Egyfolytában arra gondolok, hogy hol rontottam el. Fizikai fájdalmam is van ugyanis írtózatosan fáj a fejem meg a hasam. Nagyon szeretem a kis nyuszikámat (igen igy becézem kérlek ne ítélj el emiatt) és bármit megadnék, hogy vissza kaphassam, de egyszerűen megőrülök a fájdalomban. Mintha kitéptek volna egy darabot a lelkemből és most vérezne. Ő volt az életem értel a szemem fénye. Azt hittem örökre együtt maradunk. Nagyon sokat fejlődtem mellette emberileg. A kapcsolatunk kiegyensúlyozott volt a kisebb, nagyobb hullámvölgyek ellenére is. Tudom nyálasan hangzhat egy fiútól, de muszáj mindezt kiírnom magamból. Nem tudom, hogy fiú léttemre mennyire gáz ennyire szenvedni. Köszönöm ha elolvastad így késő este.👍
2018. júl. 31. 23:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
Azt tudom mondani , mint az előttem lévők, próbálj meg új hobbit, elfoglaltságot keresni, ismerkedni új emberekkel, ezek addig is lekötik a figyelmedet és nem fogsz ezen agyalni. Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy kiadod magadból, sőt, szerintem jobb ha beszélsz róla és nem fojtod el magadban. Ha mégse bírod nélküle, akkor keresd fel és beszélj vele , hidd el nem fog elküldeni, és neked is jobb lesz tőle. Az első szakítás sajnos mindig ilyen, nagy az érzelmi törés, meg ebből is látszik hogy mennyire szereted :)
2018. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Hali! Nem gáz hogy ennyire szenvedsz, teljesen termèszetes! Ugyanígy szenvedek èn is màr 2 hete! Sajnos tényleg csak az idő segít, meg kell gyászolni ezt a kapcsolatot! Hidd el hogy nem kapsz ès soha nem is fogsz kapni olyan választ ami meg nyugtatna mert csak ő tudna ki gyógyítani ebből az érzelmi zűrből ha vissza menne hozzád! Tudom milyen poklon mész keresztül! Sajnálom!!!
2018. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Még annyi hogy ha egy nő megy általában ott már van egy harmadik személy vagy kialakulóban valami! Lehet meg köszönni a facebooknak...! Hidd el ha vissza menne hozzád meg nyugodnál.. egy időre biztos! De mihelyst jobban lennél nem sok extrát tennél már a kapcsolatért!Úgy lennél hogy tegyen ő,mert neki van mit jóvà tenni bizonyítani mert ő szakított veled!Mert mindig ott lenne a félelem hogy bármikor ott hagy megint, ès tisztelni sem tudnád már mert ott lenne a harag benned hogy mit tett veled még nem voltatok együtt hogy miken mentél keresztül! De gondolj bele egy kicsit! Szerinted ő otthon fetreng és azt éli meg amit te éppen? Tudod mikor...!!! Ő nagyon szépen el van nèlküled mert akkor nem tudott volna szakítani veled! Max pár óra hosszára utàna meg bocsànatot kér hogy nem gondolta komolyan csak idegből mondta hogy szakít! Ha azon menne keresztül mint te akkor rohanna hozzàd mert ő sem bírnà ki... csak ha nincs semmi érzelme feléd! Tapasztalatból mondom!
2018. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet volt 2 hete velem. Azon a napon elég szar volt, de másnap már jobb volt, pedig nekem is ez volt az első és másfél éves kapcsolat.


Igazából szerintem úgy sikerült túltennem magam, hogy átgondoltam magamban, hogy mi az ami nem működött, ami nekem nem tetszett és végül arra jutottam, hogy jobb volt ez így, mert előbb utóbb úgyis megtörtént volna a dolog. És legyen előbb, így is meg adva az esélyt illetve időt mindkettőnknek, hogy keressünk valaki újat, aki talán-talán már az "igazi" lesz.


Tudom, hogy nagyon rossz lehet neked, de én ezt tudom ajánlani, hogy gondold át mik voltak a negatívumok a kapcsolatban, és hogy ezek a jövőre nézve milyen hatásokat indukáltak volna.


Csak egy példa: Az én párom/exem (?) csomószor kiakadt valami teljesen kicsinyes dolgon, amit mondjuk olvasott a neten valahol (pl állatkínzás, vagy random idióta emberekről valami) és aztán nekem rantelt róluk, amitől már agyrákot kaptam a végére.


Azt is szokás olvasni, hogy akkor működik jól egy párkapcsolat, ha elfogadjuk a párunk hülyeségeit. Nem egy szép megfogalmazás, és nem is annyira pontos, de valóban, ha nem tudjuk egymás dilijét elfogadni/megszokni, akkor hosszútávon nem lesz életképes a kapcsolat.


18/F

2018. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!