Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 3 hónapja vagyunk együtt. Ugye megkezdődött a foci szezon heti 3 edzése van +fotózik és zenével is foglalkozik. Pár hete hangoztatja hogy így nem tudja hogy mi lesz velünk mert jön a suli is s nem lesz ideje rám. Én nagyon szeretem s ő is de mindig mondja hogy én törődést érdemlek stb... Szerintetek mi legyen mert már tényleg nem tudom, az utazás is problémás így ha van 1-2 órája nem bizti hogy tudunk bármikor talizni

16/L


2018. aug. 17. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól tartok, hogy a barátod óvatosan elkezdett kihátrálni a kapcsolatból. Ha igazán fontos lennél neki, nem mondaná, hogy nem lesz ideje rád!

Sajnálom, jobb, ha felkészülsz...

2018. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, valóban vészjósló, hogy ezt még nyíltan meg is mondta, hogy nem tudja, lesz-e rád ideje. Ha igazán akarná ezt a kapcsolatot, akkor úgy gondolkodna és úgy alakítaná az életét, szabadidejét, hogy abba lehetőleg minden beleférjen, valamint nem mindegy a fontossági sorrend, amin az ő esetében sajnos nem első helyen szerepelsz. Azért még üljetek le beszélgetni, higgadtan, nyíltan és őszintén. Az a baj, hogy te hiába akarsz esetleg javítani a dolgon vagy épp megmenteni azt, ha az ő részéről nincs meg az elszántság és az akarat, akkor sajnos nem érdemes húzni az időt és egymás idejét rabolnotok, mert aztán csak még nehezebb lesz és csak kerülgetnétek az elkerülhetetlent.
2018. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!