Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátom focizik..

Alapból nem vagyok féltékeny típus inkább poént szoltam csinálni belőle de ez a csaj nagyon felidegesített.


A baratom a focicsapataval ott vannak videken taborban.

Es a kozelukben van valami lany tabor vagy mi a fene.

Es a baratom mondta hogy ismerkednek veluk meg hulyesegeket irogatnak nekik (marmint a fiuk a lanyoknak gondolom a baratom is)

Es jo mondom tokmindegy de mar itt is zavart egy picit. Vajon tudjak hogy baratnoje van? Es ha nem miert nem? Na mindegy nem erdekelt

Aztan talaltam instan nehany kepet baratomrol es ez a 11 eves kis csaj 16 nak tunik es o tett fel kepeket es ott aradozott roluk...

Jogosan vagyok feltekeny?


2018. aug. 25. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazad van. Vállaljon fel téged.

Nem kell minden hülyeségbe benne lennie ami kockázatos a kapvsolatotokra nézve

2018. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi varok neg valaszokat
2018. aug. 25. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny lennék szerintem. Az én barátomról ne áradozgasson valami 11 éves...szerintem finoman kérdezd meg a barátodat hogy miket irogattak nekik. De ne üvöltsd le rögtön a fejét, lehet semmi rosszat nem írt nekik, csak a lányok félreértették. Tudom hogy elönt a féltékenység, átèrzem, de próbálj higgadt maradni és beszèlni a barátoddal.
2018. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek:)

Gondoltam elobb itt is korbe kerdezek lehet csak en kepzelodom

2018. aug. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!