Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves csaj, akibe nagyon beleszerettem, tök jó vele lenni, szép, értelmes is és ő is szeret. 2 hónapja vagyunk együtt és most tervezi, hogy bemutat a szüleinek. Ma láttam róluk egy képet és ledöbbentem, mert az anyját egy éve kb. 3 hónapon keresztül heti szinten dugtam.


Elmondjam? Akkor tuti szakít velem, ahogy ismerem. De ha nem mondom el még akkor is kellemetlen a szitu, mert ha találkozok az anyjával, hogy fog reagálni és stb.

Te mit tennél?


2018. szept. 19. 23:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Beszélj az anyjával még mielőtt “bemutatna” a barátnőd. Kérd meg hogy próbáljátok elfelejteni azt a 3 honapot, és kezdjétek előlről mintha tényleg most találkoznál vele először
2018. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam, de mégis, hogyan érjem el? Facebookja nincs, teló számát már ezer éve töröltem.
2018. szept. 19. 23:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg szopat az élet... Életemben elsőnek találok egy olyan csajt, akit nem csak megdugni akarok, erre pont egy ilyen szar helyzet jön elő. Erre komolyan mennyi az esély? Az egyetlen 30 feletti nő volt akivel lefeküdtem...
2018. szept. 19. 23:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez fura xd. Anyja kerte meg higy dugd meg, vagy te szedted fel? :D

Amugy hany eves vagy?

2018. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4:

24


A cégnél volt egy projekt ahová hívtunk külsősöket, az anyja volt az egyik. Amikor ez a projekt lezárult volt egy ilyen buli, ott ittunk és azon az este történt meg az első, utána meg kb. 3 hónapig hétvégenként átjött hozzám. Elmondta, hogy rosszban van a férjével, már fél éve semmi szex nincs köztük, mindig tök segítőkész és megértő voltam vele a munkahelyen, bejövök neki, mint férfi és akkor így összejárhatnánk. Én kaptam az alkalmon, mert nagyon jól szopott és jól is nézett ki. 3 hónap után azért ért véget, mert újra jó lett a viszonya a férjével.

2018. szept. 20. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen fura. Én meg épp tegnap dugtam meg a barátnődet.
2018. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebbol tartos kapcsolat. Elobb utobb ki esik a szajabol a szo...
2018. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is félek ettől, hogyha véletlenül az első találkozás nem is sül el rosszul, egy évekig tartó kapcsolatban, egy veszekedés az anyjával vagy valami alkalmával lehet hogy kicsúszik és akkor úgyis vége a kapcsolatnak. Nem tudom mi legyen. Lehet jobb lenne még most lezárni a kapcsolatot? Mert később sokkal nehezebb lenne, persze így is nagyon nehéz.
2018. szept. 20. 00:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Zard le, ha nem akarsz kinos helyzetbe kerulni. Pl pletykalni fognak
2018. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd el a lánynak. Előbb-utóbb úgyis kiderülne a viszony. A lányon fog múlni, hogy folytatná-e veled a kapcsolatot.
2018. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!