Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ebben a féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a féltékeny helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány az iskolában, aki nagyon tetszik nekem. A fölöttem lévő osztályban van. Nagyon okos ,szép, rendes ,és figyelmes.

Elég jól egyezünk. Ennyire még senki sem tetszett.

Úgy érzem sokáig együt tudnánk lenni. De még nem mondtam el eki ,hogy mit érzek iránta...



Mint mondtam a fölöttem lévő osztályban van. Próbálok vele minél többet együtt lenni. Ő olyan lány ,

akinél tényleg mindenkinek van LEHETŐSÉGE. De az olyan kiakasztó érzés ,mikor azt látom, hogy a barátaival lóg.

Mindig ha elmegyek az osztálya elött benézek a kulcslyukon.És azt látom ,hogy épp nevetgél vagy beszélget vagy épp megöleli valamelyik hülye osztálytársát akit ki nem állhatok.... Ha őket kérdezgetem róla, mindig a rengeteg közös élményükről

mesélnek. Arrol ,hogy aznap milyen jól hülyéskedtek eggyütt vagy ,hogy már egyszer megengedte neki a lány ,hogy bemenjen az öltözőbe mikor épp meztelen. STB...

Én ilyenkor a sírással küzködöm, mert nem tudom kimondani mennyire szeretem...

Gondolom már sok mindenki átesett ezen.

Éppen ezért írok erre az oldalra... A tapasztalatokért.

SZerintetek hogy küzdjem le ezt a hatalmas féltékenységet? ÉS hogy tudjak valahogy összejünni vele?

Előre is köszönöm a jó tanácsokat.

És a megértést...



2018. okt. 23. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"hogy már egyszer megengedte neki a lány ,hogy bemenjen az öltözőbe mikor épp meztelen. STB..."

Hogy nem kapott el az undor ettől a lánytól? Már ha ez igaz...De gyanítom,hogy kamu a sztori, csak fel akar vágni az illető.

2018. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

LEHET.

Tudom kicsit hülye volt a példa.

De meggyőzö.

2018. okt. 23. 18:24
 3/4 anonim válasza:
100%

Igyekszem megfogalmazni a gondolataim. Nem írtad a korodat, így picit nehezebb.

Szerintem egy férfinek, egy fiúnak mindig határozottnak kell lennie. Neked kell átvenned az irányítást, hisz te vagy a fiú. Nincs olyan, hogy szerelmesen sírdogálok más lány iránt, és végig nézem ahogyan más mellett boldogabb lesz, nincs ilyen. Olyan viszont van, hogy elhívom találkozni, elmondom mit érzek iránta, rákérdezek arra hogy a pletykák igazak voltak-e és ha igen, miért tette azt amit?.

Nincs értelme titokban leskelődni utána. Minden lány arra vágyik hogy egy határozott fiú/férfi legyen mellette aki bátor, aki megvédi majd őt, aki a gondját viseli. Érted a lényeget?

2018. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én eddig is nagyon sok helyre elhívtam.

Nem mondtam ,hogy nem egyezünk jól.

Nagyon jól egyezünk.

AZ ,hogy elmondjam neki az érzelmeimet iránta az most szerintem nem szükséges. [...] MIndeggy , hogy miért.

Csak az zavar ,hogy keveset tudok vele lenni, És mindig azt látom ,hogy mindenkivel milyen jól egyezik.

DE igen, értem a lényeget.

Köszi.

2018. okt. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!