Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, titeket zavarna, ha a lányotoknak sokkal idősebb fiu udvarolna?

Figyelt kérdés
tehát van egy rendes fiú, aki nemsokára elvégzi az Orvosi Egyetemet. Komoly, értelmiségi családból származik, csak az a "probléma", hogy már 23 éves. A lány 14. A szülőket zavarhatja ez? Ha igen, miért?

2018. nov. 12. 13:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
A pedofília még mindig büntetendő a magyar törvényhozás szerint!
2018. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 11-es!


Az egy dolog, hogy erkölcsileg hogy ítéljük meg a 23 és a 14 éves kapcsolatát, de jogilag nincs a dologgal gond: a 23 éves lefeküdhet a 14 évessel.

2018. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés úgy, hogy nem vagyok benne a szituációban, így nem látom át; szóval nehéz véleményt alkotni. Egyébként nemtom. Ja nemtom.
2018. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*ja és nekem még nincsen gyerekem
2018. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%
*szal tökre nem tudom,mit szólnék hozzá. Elsőre biztos meglepődnék,utána talán azt mondanám, hogy meglátjuk; pl hogy tehát mennyire rendes a srác. PL a szemeiből is tényleg sok mindent ki lehet olvasni.
2018. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 11,13!

Ez jogi kérdés és nem büntetendő.

2018. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 18-as!

A 11-es azt állította, hogy jogilag büntetendő a 23 éves fiú és a 14 éves lány kapcsolata.

Erre azt írtam, hogy az erkölcsi kérdésektől eltekintve, JOGILAG rendben van a dolog.

Nem azt írtam, hogy jó, meg támogatom, vagy esetleg elítélem, vagy ilyesmi, hanem tisztán jogilag nézve nem lehet belekötni, tehát 11-es rövid mondatával téved.


Erre te felhozol egy tök más helyzetet:

- 13 éves

- erőszakról van szó.

Hogy jön ez ide????

Itt egy 14 évesről van szó és nem erőszakról!

Ez jogilag teljesen más és erkölcsileg is!


Próbálj megkérlek értően, odafigyelve olvasni!

Azt értem, hogy indulataid vannak a 23 és a 14 éves kapcsolatát illetőleg, de hasznos ha az ilyen indulatok nem eredményezik azt, hogy konkrétan tényszerű dolgokban ne láss tisztán.

2018. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"A nagy jogász megjött." - 11-es kezdett jogászkodni, én csak rávilágítottam, hogy téved.


Egyébként nem a jogi vonatkozást tartom fontosnak ebben a helyzetben.

2018. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem feltétlenül fogja őket zavarni. Vannak szülők, akik elég elfogultak ebben a témában. Vagy legalábbis csak látszólag... De ettől függetlenül több eszed is lehetne ennél. Ő mégcsak egy naiv kislány, hagyd őt békén.

16/L

2018. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!