Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretem a lábfejeimet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a lábfejeimet, és amióta együtt vagyunk, mindig zokniban vagyok. Szerintetek meddig tudom még húzni?

Figyelt kérdés
Más hogy oldotta ezt meg? A fiúk mennyire voltak megértőek? (amúgy tényleg nem szépek, nem vicc)

2018. dec. 11. 11:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem... Mi a baj vele?
2018. dec. 11. 13:48
 12/23 Mansour ***** válasza:
Hát csúnyának semmiképp sem mondanám! Sőt, nagyon is szerethető lábfej. Szebbet is láttam már, de sokkal-sokkal csúnyábbakat is. A piros köröm egyébként nekem nagyon nem jön be. Igaz, ez nem olyan rikító piros, de ez sem tetszik. Ettől eltekintve semmi gondom nincs vele, szerintem nyugodtan kibékülhetsz a lábaddal, sokan oda lennének érte! :)))
2018. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az én két lábujjam (mindkét lábfejemen) be van görbülve teljesen. A tieddel sincs semmi baj
2018. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor születtem az orvos eltörte a lábujjaim és egymáson vannak konkrétan meg ferdék. De valahogy sosem jutott eszembe, hogy takargassam. Es a lábfejed állása a zokni keresztül is látszik, szóval majdnem mindegy van e rajtad. Vedd le a zoknit, észre sem fogják venni.
2018. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hú, akkor bevállalósak vagytok.. én valamiért mindig csúnyának látom őket:( priviben egy képet tudtok róla küldeni?
2018. dec. 11. 14:08
 16/23 anonim ***** válasza:
Nincs nagy baj a lábaddal szerintem sem, csak azok a bütykök kezdenek kialakulni. A jobb lábfej egész jó, a bal oldalin látszik nagyobb mértékben. Ez majd a későbbiekben, ha súlyosbodik, kezelésre fog szorulni. Ezen kívül semmi rosszat nem látok, alaptalan a félelmed. És igen, a zokniban is látszik az alakja, szerintem nem kell takargatnod. :) #6-os.
2018. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sose zavart.

De szerintem neki se tűnt fel még és nem is fog.

2018. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
jézusom, hát semmi baj sincs a te lábaddal. annyit tudtok parázni a semmin. én azt mondom ez legyen a legcsúnyább testrészed...
2018. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csak egy jó lúdtalpbetétre lenne szükséged. Láttam már ennél sokkal rondábbat is, ne aggódj miatta
2018. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

[link]

Nem az én lábam, de hasonló sérülésem volt egy meccs után. Meg úgy mindig lila meg zöld foltos a sok szándékos megtaposástól. Csak nyáron van rendben mikor nincs meccs. Utána minden kezdődik előlről. És barátnőmet sose érdekelte pedig nagyon paráztam énis, hogy mit fog szólni, de nevetett egy jót és megszeretgetett, hogy úgy vagyok neki jó amilyen vagyok. Szóval ne parázz, mert nincs is min😀

17F

2018. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!