Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretem a lábfejeimet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a lábfejeimet, és amióta együtt vagyunk, mindig zokniban vagyok. Szerintetek meddig tudom még húzni?

Figyelt kérdés
Más hogy oldotta ezt meg? A fiúk mennyire voltak megértőek? (amúgy tényleg nem szépek, nem vicc)

2018. dec. 11. 11:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nézzük: ez a lábfej szép, bár kicsit érdekes, mert a jobb oldali 2.3. lábujj kicsit behajlik, amúgy szép, hosszú lábujjaid vannak, és ápoltak a lábak. Kissé kialakulóban van a kalapácsujj, de szerintem ezt lehet kezelni doki segítségével.

Tehát nyugi: van ettől csúnyább tappancs:).

2018. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggódsz. Szerintem a pasid szakadna, ha elolvasná a kérdésedet. :) Azt tanácsolom, hogy egyszer ne legyél zokniban és kész. Amúgy gondolom megtörtént már a szeretkezés közöttetek, szóval, ha bízol benne annyira, hogy a többi testrészed nem takarod el előtte, a lábfejedet miért?
2018. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ha igazán szeret egyáltalán nem fogja érdekelni. Ez nem sablon szöveg. Tökeletes ember pedig nincs. Nyugi emiatt nem fog kevésbé szeretni. Te pedig fogadd el magad és érezd jól magad mezítláb is.
2018. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!