Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiú-lány barátság mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság mennyire valós dolog? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Soha nem tudod igazán, hogy mit gondol a másik.
2019. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Saját tapasztalat

Habár "fiatal" vagyok szerintem létezik

Lány vagyok és több fiú barátom is van és a legtöbbel fel sem merülne több (pl. hogy össze jöjjünk) :D

2019. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy ez a Tini párkapcsolatok kategória, ezért a hozzászólók többsége is tizenéves, de higgyétek el, hogy aki azt hiszi, van ilyen, majd később rájön, hogy nem... Mint ahogy arra is, hogy a tizenéves kor legnagyobb hátránya a tapasztalatlanság...


Az a bizonyos legjobb lány/fiú barátod záros határidőn belül a párod lesz. Akkor is, ha az óvoda óta ismeritek egymást. Így működik az ember. Ha nem történik meg ez, akkor el fogtok távolodni egymástól, mert mindketten más párt találtok.


Gyertek vissza majd 25-27 éves korotokban, és meséljétek el, mi történt veletek. Amikor 16 voltam, még én is azt hittem, amit ti.

2019. jan. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Valójában az akivel együtt nősz fel okoz egy negatív imrpintinget az evolúciós elméletek alapján, vagyis családtagként kezeled, megszokod a feromonjait és nem fogsz vonzalmat érezni felé, mert el akarod kerülni a vélt vérfertőzést.
2019. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Nu, págágyí válasza:
Van,de dugàs lesz a vège.
2019. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1# nem hiszem hogy igazad van. Bocsi :)

Férfi létemre van olyan nő barátom akivel csak azért tartom a kapcsolatott hogy én mint kívülálló férfi gondolataimat megoszuk egymással.

Egy férfi más szemszögből nézi az eseményeket és mint erősebbik nem a nőnek add tanácsot.

2019. jan. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A fiúbarát akkor is fiúbarát, ha beteszi!
2019. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!