Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az exem megkeresett egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem megkeresett egy hónapja, hogy ki akar békülni és meg akarja beszélni a dolgokat. De semmit nem akar. Ez mi?

Figyelt kérdés
A barátnőjétől kiderült, hogy barátkozni sem akar és újra kezdeni sem akarja. Csak ki akar békülni. Se barát, se újra. Ez így mi? Mi értelme van az egésznek?
2019. febr. 24. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Semmi, szerintem hagyd a fenébe. Csak szórakozik. Nem akarja, hogy bűntudata legyen miattad.
2019. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ebbe nagyon nehéz belelátni kívülről, nem beszélve arról hogy nem tudunk semmit a körülményekről. Egy biztos, hogy a barátnő szavaira nem nagyon kell adni, ő is egy kívülálló, maximum mond neki dolgokat az exed, de nem tudja hogy mit érez.


Szóval ennyi alapján bűntudata van szerintem és nem akar haragot tartani. Bántja hogy ilyen módon váltatok el. Nem tudom a szakítás hogy zajlott, ki szakított kivel, de 1 hónap elég lehet ahhoz hogy a düh és az érzései lecsillapodjanak, és szép emlékekkel nézzen vissza a kettőtök kapcsolatára. Valószínűleg ebbe rondít bele az, ahogy elváltatok (úgy sejtem durva lehetett), és úgy érzi hogy nem méltó hozzátok, szép volt annyira az együtt töltött idő hogy ne így kezeljétek.

2019. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Négyszer szakított velem. Mindig csak pár napig, maximum egy hétig tartott a szakitás. Igen, tudom hülye voltam meg stb. hogy mindig vissza engedtem. De bíztam abban hogy megtud értem változni. Nagyon nagyon szerettem. Szerintem az utolsó kicsit félre értette. Fél éve volt az utolsó szakítás, nyáron. Nem lett szép vége, való igaz. 1 hónapja keresett meg face to facd azzal a szöveggel amit leírtam. Akkor nem tudtam vele beszélni, nem volt jó az alkalom. Azt mondtam neki, hogy majd később megbeszélhetjük. Ő úgy értette hogy én nem akarok vele beszélni, ezért nem vette le a tiltást sehonnan stb. Ezért írtam rá a barátnőjére , hogy mi a helyzet, mi ez az egész.
2019. febr. 24. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Lehet hogy csak a lelkét akarja rendbe tenni, mi is ezt csináltuk.

Szép kapcsolat ---> csúnya szakítás ---> rengeteg düh és harag.

Aztán én is, ő is megbántuk hogy úgy lett vége (főleg én mert az én hibám volt javarészt, és nem hagyott nyugodni hogy még mindig nem vagyunk beszélő viszonyban sem, ¾ év után sem, pedig osztálytársamként minden nap látom).

Ezért igaz, mi messengeren, de megbeszéltük, mindketten bocsánatot kértünk, és mostmár jóban vagyunk. Néha társasággal akár elmegyünk ide-oda, nincs az a feszültség ami addig, és ez mindenki lelkének jót tett, az enyémnek mindenképpen.

16/L

2019. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megbánta, elnézést akar kérni ami történt. De semmi többet nem akar.
2019. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudok úgy ránézni vagy beszélni vele, hogy már nincs az közöttünk. Nekem fáj az, hogy mindennap látnom kell és tudnom kell azt, hogy nem én vagyok/leszek az aki puszilgatja, ölelgeti stb. Nem bírok vele úgy kibékülni, hogy nem lesz belőle semmi. Nekem fáj.
2019. febr. 24. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, bődületesen fáj, de az se jó ha haragot tartotok a "semmiért". És ha később látod, már lezárva az érzéseidet, hogyan lenne jobb, hogy legalább köszöntök és mosolyogtok egymásra, vagy hogy fújoltok és undorodtok a másiktól? Távolinak tűnik, de hidd el, sokat számít. Ne rontsd el a múltat és a szép emlékeket a rossz lezárással, hisz bár már nem vagytok együtt, tisztelted és szeretted, te sem akarod hogy rossz legyen neki.


Találkozni sem muszáj, megírhatod a barátnőjének hogy elfogadod hogy ne legyen harag köztetek és sok sikert kívánsz neki. Nagyon nehéz, nem kérdés, de amit nem tudsz megváltoztatni, azon már hiába görcsölni, főleg haragudni.

2019. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!