Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha ti együtt lennétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti együtt lennétek egy fiúval megengednétek, hogy (csak érzelem nélkül) szexeljen más lányokkal?

Figyelt kérdés

Szóval ha lenne egy fiú akivel együtt vagytok és neki már nagyon "viszketne" ott lent, viszont ti még nem szeretnétek akár évekig megtenni akkor inkább várjon a fiú, mint egy hős lovag -mert ha szeret akkor úgyis megvár, ha nem akkor meg nem szeret téged eléggé alapon- vagy megengednétek, hogy lefeküdjön más lányokkal akár fizetett örömlányokkal akár csak valami ismerőssel?


Ez csak egy elméleti kérdés, ami azért fogalmazódott meg bennem, mert van egy fiú aki 3-4 évvel idősebb nálam és gyanítom hogy ha nem is most de hamarosan szeretne nemi életet élni. Én viszont tudom magamról, hogy bármennyire is szeretném nem feküdnék le vele. Nem azért mert büntetni akarom, nem is azért hogy próbára tegyem, hanem egész egyszerűen még nem érzem késznek magam. Szóval, én így látatlanban (mert semmi sincs köztünk) azt mondanám hogy igen, megengedném hogy "félrekúrj0n".

Egy ilyen részletkérdés még, hogy szerintetek így lenne esélyem kicsit idősebb fiúnál, vagy nem sok értelme van a felvetésemnek?



2019. máj. 4. 20:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
56%
Ha viszket neki lent és nem tud varni akkor nem szeret. Nekem tobb kapcsolatom is volt ahol nem tortent semmi, mert meg nem ereztem magam kesznek a szexre, fel evet es egy evet is voltam kapcsolatban ugy, hogy nem tortent szex. Persze volt intim resze a kapcsolatnak, de nem mentunk el a vegletekig es nem egyik sem szakitott velem e miatt, minden esetben en mondtam ki a vegso szot. (Arrol nincs tudomasom, hogy megcsaltak volna pedig kicsi a varos amiben elunk) A mostani parommal 2 ev utan jutottam el az agyig. Pedig elso perctol ereztem, hogy o az igazi. Egyszeruen felkellett nonom mentalisan is az aktushoz es o turelmesen megvart. Ezzel azt akarom mondani, hogy nyugodtan varj addig ameddig keszen nem allsz ra. Nem torvenyszeru a szex egy kapcsolatban. Persze idovel el kell oda jutni, de semmikeppen se nyomas hatasara. Az a fiu akinek tulsagosan viszket lent es nem tud varni rad, azt jobb tovabb engedni anelkul, hogy barmi is tortent volna koztetek. Mert hidd el letezik olyan pasi aki kepes parancsolni a nadragjaban levonek. Azokat a pasikat nem szabad elengedni. :)
2019. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2019. máj. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

Jézus, hát elvágnám a torkát ízibe ha mással lefekszik.:D

Honnan tudom, hogy érzelemmentes?

És ha bejön neki? Csak hazudik, hgy érzelem mentesen csinálják?

Ha már tervezte ezt?! Ugyan már,csaje:DD

2019. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

máj. 7. 20:37

Úristen 2 évet várt a lány a szexig? Ki az a marha fiú aki 2 évet vár a szexig kapcsolatban? Én 1 hónapnál többet nem várok.

Szerintem te 15 éves szűz lány lehetsz. Mert egy 20-on éves lány, aki nem szűz 1-2 hónap után le fog feküdni.

2019. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia, a te helyedben nem,viszont én forditott párti vagyok......a férfi teremtse meg a nő jólétét..
2023. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!