Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bejön az osztály egyik legcsún...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az osztály egyik legcsúnyább lánya, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a történet röviden annyi, hogy van egy lány az osztályban, aki, hogy is mondjam, nem a legszebb...

Durván molett alkatú és az arca sem valami szép.

Az osztályban nem nagyon szeretik a viselkedése miatt is, mindenkit alsóbbrendűnek tekint magától. Sokkal érettebbnek gondolja magát nálunk, mivel alig vannak velünk egyidős barátai, inkább felnőttekkel van kapcsolatban. Gondolok én itt az anyukája barátnőire és hasonlók...

De nekem valamiért mégis bejön. De úgy inkább szexuális úton. Itt arra gondolok hogy nagyon durván jó adottságai vannak.


Ilyenkor mi a teendő?

Nem akarom hogy bárki is tudomást szerezzen egy esetleges kapcsolatról, mert az nagyon kínos lenne, az iskola egyik legismertebb diákja vagyok, nem jöhetek össze akárkivel...


Megfogalmazódott bennem a friends with benefits (barátság extrákkal) gondolata is, csak attól félek hogy mivel osztálytársak vagyunk, nagyon rosszul sülne el a dolog...


Hogyan adjam tudtára hogy kívánom, és szívesen eltöltenék vele egy éjszakát?


17/F



2019. máj. 25. 08:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

"az iskola egyik legismertebb diákja vagyok, nem jöhetek össze akárkivel..."


Te figyu már.. Honnan gondolod, hogy te kellenél egyáltalán neki?

Ilyen egoval rendelkező fiúcskával egy normális csaj nem fog leállni.. Szerencsére.

2019. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi itt a baj. Ő többnek érzi magát, te pedig ahogy mondod menő vagy. Király, és királynő a trón tetején. Hajrá. :D
2019. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2019. máj. 25. 19:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy egy óriási nagy tahó vagy, és felejtsd el szegény csaj kihasználását. De ha tényleg olyan amilyennek írtad, akkor jó nagy visszautasításban lesz részed. Csak fontos, hogy teljesen tisztázd a szándékaidat. Már alig várom, hogy fogsz felsülni :D ;)

16/L

2019. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na beadtam neki hogy tetszik meg ilyenek, és eddig jó úton halad a dolog! Köszönöm szépen egyébként a sok tahózást meg az egyéb szidásokat.
2019. máj. 26. 00:15
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát... úgy tűnik, igazuk van.

De még fejlődhetsz, szóval egyelőre ne csüggedj.

A lánnyal meg hamar tisztázd, hogy mit szeretnél tőle, mert csak az igazi tahók vezetik félre az embereket.

Te meg nem vagy az, ugye?

2019. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan menő srác vagy, akkor vállald fel, hogy ő kell neked. Ha igazán tökös vagy, akkor nem törődsz azzal, mit mondanak mások, hanem azt teszed, amihez kedved van. Ja, és még véletlenül sem titokban, csakis nyiltan.
2019. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb azt irod, hogy meg is fektetted és el volt ájulva tőled. Fogadjunk!
2019. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Kedves emberek, megtörtént a csoda, még nyáriszünetben megvolt a csaj, csak elfelejtettem írni. Nagyon jó kis este volt, volt minden ami kellett :P

És senki nem szerzett róla tudomást, úgyhogy a hírnevem sem csorbult és neki is jó, mert végre volt egy csávó aki kipókhálózta őt :PP

Azóta heti szinten összejárunk, nemtudom meddig fog menni, de én nagyon élvezem :D

2020. jan. 13. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!