Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit gondol egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol egy srác, ha megtudja, hogy a lány még szűz? L18

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Viszont #8-as elég primkó módon fogalmazza meg a véleményét...szóval szerinte a fallikus méret korrelál (egyenesen arányos) a másik iránti figyelmetlenséggel és az egyéni kielégülés utáni ragaszkodással. Szerintem az ilyen beállítottságúaktól kell menekülni, mert ő az, aki lehúzza a ruhád és már szárazon rád is mászik. xD
2019. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

"Minél előbb tanulod, annál előbb tudod alkalmazni és annál pontosabban."


Ez butaság, sőt veszélyes butaság.

2019. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

# 11/12

Primitív voltam kissé igen, de szárazon nem másztam rá nőre, bár nem halna bele az én méretemmel. :D

2019. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Hát én 19 évesen veszítettem el a barátommal, és neki is én voltam az első, szóval nem volt egyeltalán probléma. Egyikünk sem érezte még úgy korábban, hogy eljött az ideje, és jó volt ezt közösen átélni


Szerintem minden attól függ, hogy ki a partnered, ha igazán szeret, akkor nem gondol bele semmit, úgyhogy ne parázz miatta :D


19L

2019. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy 14 évesen ugorj neki, nyilván ésszel. Le lehet pontozni, de azt akartam írni, hogyha elhatárolódsz, akkor attól még nem leszel tapasztaltabb. A pofára esésekből tanul az ember, vagy nem? Ez nem veszélyes butaság, hanem a te rosszhiszemű értelmezésed. :P
2019. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a fura ezen.

Nekem az összes barátnöm több mint 20 éves volt mikor egyáltalán csokolozot.

Nem hogy szűz.

Szerintem az a fura ha valaki 20 éves kora elött veszti el.

Nem gond csak fura.

Amugy én 25 éves vagyok és még szűz nem is csokoloztam.

2019. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!