Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nálunk aludt, màsnaptól már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk aludt, màsnaptól már írt vissza. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egy hónapig randiztam egy fiúval, többször találkoztunk, szimpatizáltunk egymással. Pár alkalom után már utalgatott , hogy aludhatnék nála de én még nem akartam elsietni, majd ő jött a városomba, és nagyjából eldöntendő választással itt szeretett volna aludni, nagy nehezen belementem, hogy tudjam tényleg komolyak e a szándékai (illetve nagyon diszkréten közeledett felém és nem gondoltam hogy ez lesz)


Nem feküdtem le vele, elmondtam neki hogy nekem ez még korai, vàrjunk még vele, látszólag megértette. Másnap beszéltünk pár szót, mondta hogy örült hogy jött, utána írtam jelenleg mit csinálok. Ennek két hete,megsem nézi, egy hete utoljára megkérdeztem miért nem válaszol, azóta sem ír....


Tulajdonképpen miért húztuk egymás idejét egy hónapig? Én mondtam neki hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék, ő is így volt vele. Amikor itt volt, nagyon jó esténk volt, városban voltunk, elvittem rengeteg helyre.


Szerintetek mi lehetett a baj? Tényleg csak a szex hajtotta? Nem voltam más, mint a többi alkalmon...semmiben, azon kívül hogy nem feküdtem le vele



2019. okt. 13. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Mondani bármit lehet,de ebből is kiderül,hogy mások voltak az igényeitek.Hagyd békén és keress egy olyan fiút aki tényleg megbecsül és azonosak az értékeitek.
2019. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos ezek alapján nekem is úgy jön le, hogy csak a szexre várt és arra számított, hogy bele is mész. Most meg már nincs kedve várni. Engedd el, szerintem aki tényleg szeret, az tiszteletben tudja tartani, hogy nem fekszel le vele az első adandó alkalommal.
2019. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Dugni akart, nem lehetett. Ha hagytad volna, akkor is lelépett volna. Hagyd a fenébe.
2019. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

En nagyon rendesen alltam hozza, mindenben tamogattam es igyekeztem tamaszt adni neki, dilemmazik az eletet tekintve. Rengeteget beszelgettunk, mondtam neki ne legyen elottem tabuja es beszeljunk meg mindent. Megfogta az arcom, meg az hogy hasonlo a szemelyisegunk...nem tudom mi lehetett a baja

Keptelen vagyok elkepzelni hogy nem lehet ennyit varni....nem kellett volna sokat

Csak en beleoltem ebbe torodest, persze normal hatarokon belul es a toredeket nem kaptam tole vissza egyebkent...igy hogy lelepett meg plane

2019. okt. 13. 11:39
 5/22 A kérdező kommentje:
Illetve nem ertem minek foglalkoztunk egymassal egy honapig. Ha dugni akar csak megtalal minden szorakozohelyen x lanyt aki vevo erre. Elutazott hozzam es en is hozza (igaz csak egy orara laktunk egymastol) de ahhoz kepest sok penzt es energiat beleolt egy majdnem szexert...
2019. okt. 13. 11:43
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Simán lehet, hogy mást is szédített közben. Velem is csináltak ilyet, az is kb egy hónapig tartott, de a pali az idő alatt sem tètlenkedett, biztos, ami biztos -.-“

Elhiszem, hogy fáj, de nem érdemli meg ez a gyerek, hogy rosszul érezd magad miatta.

2019. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

Csak szexet akart


Te és a szüleid miért mentetek bele az ott alvásba? Ilyen korán? Szeretnél nőt játszani? Hát most viseld következményeit

2019. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jaj utolsó....18 vagyok

Nem akartam hogy itt aludjon, de felvázolom neked a helyzetet:

“Aludjak itt vagy menjek haza?”

Kb mintha azt sugallná hogy itt akar feltétlen aludni. Mikor megmondtam, hogy nem érek rá, és lehet korai, meg hogy miért nem jön csak simán át, és este megy haza , a válasza az volt, hogy neki így akkor nem éri meg eljönnie mert fél nap az utazással (ami elmondom 1 kemény óra !!!) meg hogy így több időnk lenne. Akkor engedtem, mondom jöjjön. Pár oraval az indulás előtt meg elkezdett hisztizni hogy ő nem akar szülőkkel találkozni, meghogy ez korai...csak nem tudom mit gondolt?

Végülis 2percet ha találkozott a szüleimmel, amikor ment haza. Anyukám pedig eleinte nem engedte, de vázoltam neki hogy egy ottalvás nem feltétlen jelent szexet, és hogy már felnőtt vagyok, eltudom dönteni akarom e....

2019. okt. 13. 12:31
 9/22 A kérdező kommentje:
Jöhetett volna át jópár órára amit együtt tudtunk volna tölteni, de az neki nem volt jó, mondom akkor leszek kompromisszumképes, aludjon itt. Pedig annyira nem is mászott rám...ezért döbbenet. Kommunikációval meglehet mindent beszélni ha nem tetszik!
2019. okt. 13. 12:33
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondja,ANNYIRA nem mászott rá. 😁😁


Amúgy jogilag felnőtt vagy,de amúgy nagyon nem. Bocsánat. Felelőtlen voltál,és abszolút úgy vezetett az orrodnál fogva,ahogy akart.


Tanultál belőle?

2019. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!