Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nálunk aludt, màsnaptól már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk aludt, màsnaptól már írt vissza. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egy hónapig randiztam egy fiúval, többször találkoztunk, szimpatizáltunk egymással. Pár alkalom után már utalgatott , hogy aludhatnék nála de én még nem akartam elsietni, majd ő jött a városomba, és nagyjából eldöntendő választással itt szeretett volna aludni, nagy nehezen belementem, hogy tudjam tényleg komolyak e a szándékai (illetve nagyon diszkréten közeledett felém és nem gondoltam hogy ez lesz)


Nem feküdtem le vele, elmondtam neki hogy nekem ez még korai, vàrjunk még vele, látszólag megértette. Másnap beszéltünk pár szót, mondta hogy örült hogy jött, utána írtam jelenleg mit csinálok. Ennek két hete,megsem nézi, egy hete utoljára megkérdeztem miért nem válaszol, azóta sem ír....


Tulajdonképpen miért húztuk egymás idejét egy hónapig? Én mondtam neki hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék, ő is így volt vele. Amikor itt volt, nagyon jó esténk volt, városban voltunk, elvittem rengeteg helyre.


Szerintetek mi lehetett a baj? Tényleg csak a szex hajtotta? Nem voltam más, mint a többi alkalmon...semmiben, azon kívül hogy nem feküdtem le vele



2019. okt. 13. 10:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én mondtam neki hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék, ő is így volt vele."


Francokat volt így vele, ezt csak te álmodtad.

Meg akart dugni, nem jött össze, nem próbálkozik tovább. Minek tenné, elég csaj van, aki egy csettintésre szétrakja a lábait.

Ha megdugott volna, akkor is letiplizett volna. Így azért jobban jártál.

2019. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok csak lánnyal 😅😀
2019. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!