Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nálunk aludt, màsnaptól már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk aludt, màsnaptól már írt vissza. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egy hónapig randiztam egy fiúval, többször találkoztunk, szimpatizáltunk egymással. Pár alkalom után már utalgatott , hogy aludhatnék nála de én még nem akartam elsietni, majd ő jött a városomba, és nagyjából eldöntendő választással itt szeretett volna aludni, nagy nehezen belementem, hogy tudjam tényleg komolyak e a szándékai (illetve nagyon diszkréten közeledett felém és nem gondoltam hogy ez lesz)


Nem feküdtem le vele, elmondtam neki hogy nekem ez még korai, vàrjunk még vele, látszólag megértette. Másnap beszéltünk pár szót, mondta hogy örült hogy jött, utána írtam jelenleg mit csinálok. Ennek két hete,megsem nézi, egy hete utoljára megkérdeztem miért nem válaszol, azóta sem ír....


Tulajdonképpen miért húztuk egymás idejét egy hónapig? Én mondtam neki hogy komolyabb kapcsolatot szeretnék, ő is így volt vele. Amikor itt volt, nagyon jó esténk volt, városban voltunk, elvittem rengeteg helyre.


Szerintetek mi lehetett a baj? Tényleg csak a szex hajtotta? Nem voltam más, mint a többi alkalmon...semmiben, azon kívül hogy nem feküdtem le vele



2019. okt. 13. 10:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet újdonság, de a pasik, sőt valószínűleg a nők is teljesen irreálisan tudnak viselkedni, ehhez hozzá kell szokni. Amúgy amiket ő mondott, pl. nem éri meg átjönni, ha nem alhat ott, erre teljesen nyugodtan elhajhattad volna a francba, normális férfi nem beszél ilyeneket, tényleg kéne neked még némi tapasztalat, persze pont az ilyenektől lesz, jól tetted, hogy nem feküdtél le vele, de nem kellett volna hagynod, hogy nálatok aludjon.
2019. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy volt annyi eszed hogy nem feküdtél le vele.

Most gondolj bele mi lett volna ha hónapokkal később derül ki amikor már le is feküdtél vele. Azért ez így kevésbé fájdalmas.

2019. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Igazatok van köszönöm!

Várok további véleményeket is.

2019. okt. 14. 08:59
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Minek több vélemény?

Várod, hogy valaki védelmébe veszi,és minden happy?

Vagy azt várod, hogy tovább savazzzuk a srácot.?

2019. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a saját lányomnak is azt mondtam, akkor feküdjön le a fiúval, ha az annyira el tudja venni az eszét, hogy kérdés fel sem merül. Itt ez messze nem történt meg, így okosan tetted, hogy nem feküdtél le vele.
2019. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%

két oppcisó van, vagy balesete van és kómában fekszik valahol, vagy nem tisztel és leszarja mi van veled,

szerintem az utóbbi, így te se pazarold rá az időd, "olcsón" megúsztál egy nem korrekt ember ismerettségét

2019. okt. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Először is 22f vagyok.

Másodszor elárulok neked egy titkot. Nem magamról, inkább írok neked haverjaimról és barátaimról. Van aki képes hónapokig fűzni a nőket, hogy megkapjon valamit. És nem egyről van szó, szinkronban akár 5-6-ról is.

Van aki pedig nem képes több, mint 1 nővel beszélgetni. Előbbiek haverjaim, utóbbiak barátaim.

Ennek tudatában azt javaslom neked, hogy fektesd az energiádat bármi másba, minthogy azon törd a fejed 'miért történt ez?'. Aki beszélni akar veled, órákon belül válaszol, nem hetek múlva.

Én a helyedben örülnék, hogy most derült ez ki, mint 3 év múlva.

2019. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Neheztel rád, mert nem húzhat egy újabb strigulát, mondván: "Ő is megvolt...".

Ne rágódj ezen! Egy jó tapasztalattal több van a tarsolyodban. A jövőben ne adj a "Bülbül szavú rózsák mennyei csokra"-ra. (Arany János: Szondi két apródja).

Ffi.

2019. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 tele válasza:
Mai világban ritka az ilyen lány mint te. A környékemen csak olyan van aki csak szexet akar,én meg komoly kapcsolatot keresek de nem találok partnert,pedig azt mondják jóképű vagyok.
2019. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Ritkaság vagy nem, sajnos engem ültettek fel...de köszönöm

Biztos jön egy normális értékrendű ember...még mindig várom

2019. nov. 29. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!