Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szép lány, csúnya fogakkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evelinduhaj kérdése:

Szép lány, csúnya fogakkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy lány aki szép, csinos és kedves is tényleg semmi hibája nincs...kivéve a fogai.mindennap mossa,nem is sárgák de kezdenek kilyukadni elől is kicsit..hiába tömeti be pár év múlva előbb utóbb úgyis kilyukad..lehet ez kizáró ok az ismerkedéshez? Ha a lány maga ápolt de a fogai csak romlanak? Ti mit gondoltok erről?

2020. márc. 23. 08:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gond, mert elmész vele orvoshoz és próbálod rendben tartani. Vannak akiknek genetikailag rosszabbak, vagy könnyebben romlanak, de aki ezzel tisztában van és igyekszik tenni ellene azzal nincs gond. Lehet azt gondolod nem segít hiába mosol többször fogat és az se ha orvoshoz mész vele, de ha nem tennéd lehet hamar észrevennéd, hogy még is sokat jelent. Szóval szerintem ne aggódj, hogy ez kizáró ok lenne e.
2020. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a fog nem kizáró ok tisztítod a fogadat rendesen és eljársz a fogorvoshoz ennél többet nem tudsz tenni. Sok embernek rosszak a fogai mégis van párjuk csak nyugodtan.
2020. márc. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menjen el (vagy küldd el) fogorvoshoz, ha most csak kis lyuk van a fogán, egy-két év múlva el fogja a fogait veszíteni!!! Akkor már fogatlan lesz. Olyan tömést kérjen, ami kopásálló, ez igaz, hogy pénzbe kerül, de nem eshet ki. És ha fél a fogorvostól, kérjen injekciót, azt ki lehet bírni, utána meg nem érez semmit.
2020. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!