Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nos, szerintetek jól terveztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, szerintetek jól terveztem meg a randit? Bocsánat, ha a következő sorok hülyén fognak hangzani, csak összejött életem első randija és szeretném, hogy minden patent legyen. Azt beszéltük meg, hogy könyvtárba megyünk mert Mi nagyon szeretünk

Figyelt kérdés

Olvasni és elég jól el tudunk beszélgetni a könyvekről. A könyvtár után meglepetésként terveztem, hogy elhívom egy forró csokira és utána megkérdezem, hogy hazakísérhetem-e. Szerintetek ez jó vagy tegyek bele valami extrát még?


Mind a ketten 16 évesek vagyunk



2022. jan. 4. 15:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy sikerült? :)
2022. jan. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Pénteken lesz, majd írok hogy ment(;
2022. jan. 18. 13:15
 13/20 A kérdező kommentje:
Nos ma volt meg a randi, jól elbeszélgettünk meg minden, szemkontaktus is megvolt, csak bennem volt az a parányi görcs, ami gátolt jobban kibontakozni, 1 órás volt a dolog, a forró csoki nem volt meg mert elhúzódott az idő a könyvtárban és a buszra kellett mennie. Azt írta, hogy jól volt, remélem lesz folytatása. Szerintetek első randinak ez ,,jónak" tekinthető?
2022. jan. 21. 16:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Jónak tekinthető.

Különösen biztató, hogy rákérdezett,lesz-e folytatása (vagy ezt Te kérdezted tőlünk? Akkor a "jó volt" után pontot kellett volna tenned.

Jól csinálod, csak így tovább, ne siesd el! mindennek eljön a maga ideje.

Ffi.

2022. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak így tovább, szurkolok! :)

Minden első randin érthető egy alap izgulás, főleg ha az abszolút első.

Ha ő kérdezte h "lesz-e folytatása" az jót jelent, mert szeretne több időt tölteni veled.

2022. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én írtam, hogy remélem lesz folytatás, bocsánat! Ő csak annyit, hogy jó volt. Bármennyire is úgy érzem, hogy minden tőlem telhetőt megtettem, lehet neki ez kevés volt, mert azt írta, hogy örül, hogy ilyen jó barátok vagyunk és hogy legközelebb jöhetnének a barátaink is (tudniillik, hogy egy 6 fős baráti társaság tagjai vagyunk: 5 lány és 1 fiú van benne, és én vagyok a szerencsés fiú) úgyhogy lehet ebből csak egy friend zone lesz, de nem adom fel, de csak mértékkel próbálkozom, nem fogok nyomulni, mert az eléggé kiábrándult és idegesítő lehet egy lány szemszögéből. Szerintetek is próbálkozzak tovább?
2022. jan. 22. 15:13
 17/20 A kérdező kommentje:
*kiábrándító
2022. jan. 22. 15:13
 18/20 A kérdező kommentje:
Még azon gondolkoztam, hogy túl lassú a tempóm, mert a lány már a szüzességét is elvesztette nekem meg még 1 csókom se volt.
2022. jan. 22. 15:16
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A lány részéről egyöntetűnek látom a helyzetet: szeretne veled szórakozni.

Ha baráti zónába sorol, akkor sem történik semmi vészes, mert sok baráti zóna végződik komoly kapcsolattal, akár házassággal is.

Az cseppet se izgasson, hogy ő már nem szűz, Te pedig még nem is csókolóztál. Idővel majd bevezet a szerelem világába. Semmit ne titkolj el előtte magadról, hadd lássa, hogy őszinte vagy vele szemben, ezért könnyen megkedvelhet. Menj nyugodtan vele a nagyobb társaságba is, legalább tapasztalatokat szerzel a társalgás módjáról.

Ne légy bátortalan, eddig mindent jól csináltál.

Hajrá, sok sikert!

Ffi.

2022. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nagyon szépen köszönöm a biztatás!(: Ment a zöld pacsi!

2022. jan. 22. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!