Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen egy 26 évessel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen egy 26 évessel szerintetek találkozhatnék/randizhatnék? :$

Figyelt kérdés
Kicsit félek a helyzettől, de megbízok benne és szeretem is :) 2 hónapja chatelgetünk meg telefonálunk meg skypolunk és szerelmesek lettünk. Felajánlotta a találkozás lehetőségét hogy eljönne hozzám mert amúgy kb. 100 kmre lakik. Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat? Szüleimnek hogy mondjam meg? Tudom kicsit sok a korkülönbség, de volt már nagyobbra is példa más esetekben! Meg érettebb is vagyok a koromnál jól megérjük egymást.

2016. márc. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Mellesleg gyorsan kéne a válasz mert folyton erről beszél milyen jó lenne ha... És nem akarok neki hazudni hogy megyek és végül meggondolom magam vagy ilyesmi
2016. márc. 7. 15:54
 22/43 anonim ***** válasza:
83%

Te milyen gyors válaszról beszélsz?

100 an leírtak már,hogy felejsd el az egészet

2016. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem pedofil, elendofil (mivel már 13 évesen gondolom fejlett vagy, mondjuk ilyen döntések után kétlem).

Ne légy ennyire naiv, csak kihasználna. És amúgy is, biztos van egy kis bibi a férfi fejében ha (hozzáképest) gyerekekre hajt.

14l

2016. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
55%

Mellesleg figyelmedbe ajánlom a Megan is missing című filmet.

Előző voltam.

2016. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 $pumika$ ***** válasza:
100%
Nem kell vele találkozni, simán azt mondod, hogy nem és csókolom ennyi volt... nem 13 évesen kell párt (szervkereskedőt) választani magadnak
2016. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
ha megbízol benne, hát bízz és találkozzatok, de előtte szólj a szüleidnek... ők majd lebeszélnek róla helyettünk
2016. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Felhívott...Olyan lelkes volt. Megmondtam neki h majd pár év múlva talán találkozhetunk. Erre teljesen kiakadt...Meg mondogatta, hogy hogy lehetek vele ilyen. Meg látni szeretne meg hiányzok neki. Mondtam h sajnálom de azt mondta hogy ha nekem ennyit ért akkor vége. Nagyon ki vagyok :'( Próbáltam keresni de nem reagál :( Nekem ő volt a lelkitársam. Mindent megbeszélhettem vele :( Nem akarom elveszíteni. De lehet igazatok van és csak kihasználni akart. Öngyilkos akarok lenni legszivesebben!
2016. márc. 7. 17:47
 28/43 anonim ***** válasza:
81%

Most két lehetőség van

1ez egy nagy kamu kérdés és a kéedező jót röhög ezen

2a kérdező nagyon buta,

Egy 26 éves pasiér akarsz öngyilkos lenni 13 évesen akit nem is láttam még soha??

Na ne szórakozz itt

2016. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
100%

19-es valaszolo vagyok.

Figyelj, ha neki valoban ennyit ert ez a dolog akkor nem voltal fontos neki! Tudom konnyu ezt mondani, de ne legyel szomoru miatta es ne godolj ilyen butasagokat, hogy ongyilkos leszel. Nem erdemli meg. Csodalatos szemelyiseged van, kedves vagy, aranyos. Hidd el, 2-3 ev es futni fognak utanad a pasik, de aki nem latja benned ezeket a dolgokat egyszeruen nem erdemel meg.


O 26 eves, es jelenleg ugy viselkedik mint egy ovodas gyerek akitol elvettek a csokijat. Ha epp esszel belegondolsz (es tudom, hogy te is gondolkoztal mar ezen nem vagy buta) akkor o 2x olyan idos mint te. O felnott, te tini vagy. Neki dolgoznia kellene, csaladot alapitania,stb. Neked pedig tanulnod kell, uj ismereteket szerezni es kielni a fiatal eveidet. Mar ez a ket eletmod sem passzol. Valoszinuleg keptelen a sajat korosztalyan belul talani egy not, epp ezert mert ilyen gyerekes.

Legy te az eretebb fel es hagyd menni! Keress egy fiut a te korosztalyodban aki max 1-2 evvel idosebb es aki a kozeledben lakik. Hidd el sokkal nagyobb buli vele logni, mint egy felnott ferfivel akinek teljesen masok az elvarasai.


Irj majd, puszillak


20/L

2016. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) Persze nem akarok öngyilkos lenni, de mégis úgy érzem semmi értelme élnem. De sokat segítettél :)
2016. márc. 7. 18:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!