Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen egy 26 évessel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen egy 26 évessel szerintetek találkozhatnék/randizhatnék? :$

Figyelt kérdés
Kicsit félek a helyzettől, de megbízok benne és szeretem is :) 2 hónapja chatelgetünk meg telefonálunk meg skypolunk és szerelmesek lettünk. Felajánlotta a találkozás lehetőségét hogy eljönne hozzám mert amúgy kb. 100 kmre lakik. Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat? Szüleimnek hogy mondjam meg? Tudom kicsit sok a korkülönbség, de volt már nagyobbra is példa más esetekben! Meg érettebb is vagyok a koromnál jól megérjük egymást.

2016. márc. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
bakker 13 éves vagy az élet előtted minek nincs értelme?
2016. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
59%
Felejtsd el! Lehet pedofil, lehet hogy hamis a személyazonossága, lehet hogy csak egy kamu emberrel chatelgetsz, lehet hogy veszélyes, lehet hogy bűnöző, és amúgy is MIÉRT???
2016. márc. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
11%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot és jelentsd fel pedofíliáért!!! Nem akarom az esetedet híradóban látni
2016. márc. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálni tudok a kedves hozzászólók nagy részének:

"Legyél a saját korosztályoddal, max 1-2 évvel idősebbel, mert az sokkal nagyobb buli lehet, mint egy felnőttel császkálni, akinek teljesen mások az igényei"


Szóval legyél nyugodtan a nagy dumás, alkoholizáló, amelyik nőt éppen lehet, ba**zuk meg típusú srácokkal. Ahol a 14-22 éves korig kb a legtöbb csak dugásra hajt és minél több csajt megakar ke*élni.

Az olyanokkal, akik majdnem minden hétvégén kint vannak, buliznak, illetve kb hogy a sárgaföldig isszák le magukat.

Legyél barátnőkkel, akiktől megtanulhatod, hogyan is legyél te magad is egy alattomos kis ribi.


Voltam hasonló szituációban és mit ne mondjak...

Tudom, jön a rész, hogy de pedofil vagy, meg fel kellett volna jelenteni, meg anyám kínja. ^^

2016. okt. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
23%

Csak annyi különbséggel, hogy 14/25 felállás volt.

Egy aránylag csodálatos évet voltunk együtt, amit sajnálatos módon a lány édesanyjának halála vágott haza végül. Nem mindkét szülői fél fogadta el a kapcsolatot és pont hogy az édesanya volt az egyetlen támogató.

Mellettem a lány tök normális, aranyos lány volt, kissé félénk, visszahúzódóbb...

Aztán jöttek az ilyenek mint a "NAGYTÖBBSÉG", a h**ye szövegükkel, hogy nem való hozzá egy ilyen, meg élnie kell még, stb szövegekkel...

Olyan osztálytársai vannak, akiknek kb 3 év alatt 5-10 pasijuk volt, mit ne mondjak, jó példa egy lány számára, aki arányaiban véve normális volt.

Egy h**ye kis p**sa lett, aki alkoholizál, rászokott a cigarettára, szerintem a baráti társaságának (fiúk) felével összefeküdt. Az első hivatalos pasijával 1 hét alatt lefeküdt, majd a srác két hét után dobta.

Holott a srác vele egykorú volt. (megjegyzem: a srácnak nem sokkal később lett egy barátnője, akivel 1 hónapig együtt voltak, leakarta fektetni, de a csaj mondta, hogy legalább 1 évig ő még nem fog szexelni senkivel, a srác addig nyaggatta, hogy a csaj végül kidobta, és közös ismerőstől hallottam, hogy vissza akarta sírni magát az exemhez).

Aztán akiről még tudok, azt meg 3-4 hónap együtt járás után majdnem hogy megcsalta:

Rá akart mászni a nővérének az akkori pasijára egy őszi 3 napos táborban. Mondjuk úgy, hogy ezeket a dolgokat biztos forrásból tudom.

2016. okt. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
31%

Az hogy valakit nem ismertek, azt se tudjátok, hogy miért nem volt senkije, nem feltétlenül jelenti hogy valaki hülye. (bár az én esetemben sajnos már minden rá ment a lelki világomra és igaz, tudok normális lenni, de ettől függetlenül túlságosan hülye lettem az élethez és az emberekhez)

Én esetembe szimplán anyám haláláig félénk, visszahúzódó ember voltam, eléggé introvertált, nem tudtam sajnos miről beszélgetni senkivel, se a magam se a fiatalabb korosztállyal.

Azt hiszitek, hogy olyan könnyű párt találni egy férfinek... hát ha nem lenne olyan ba*ott magas elvárás, hogy minden pasi, aki kell, csak azok, akik helyesek, meg jól néznek ki, meg lehet menőzni a barátnők előtt, nem fog összejönni egy olyan srácnak senki, aki csendesebb, gyengébb a kommunikációs készsége.


Amúgy meg: nem minden felnőtt férfi akar gyereket. Nem mindenkinek az az elsődleges az életében, hogy családot akar alapítani. Hol van ez bárhol is kőbe vésve, hogy 20 év felett illetve 30 év alatt kötelező barátnőt találni, illetve családot alapítani?


Meg azért nem biztos, hogy egy veled egy korú tudna házat biztosítani a fejed felé 25 éves korodnál hamarabb.

Az én esetembe tudtam volna házat adni a feje felé.

És miért ne tudná kivárni egy felnőtt, hogy a tanuló barátnője befejezze az iskolát.

Szerintem nem egy olyan kapcsolat van, ahol egyetemet végzett, már dolgozni készülő srác van gimnazista lánnyal együtt. És a kor nem fog számítani, mert a helyzet ugyan az.

2016. okt. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

Soha sem fogom szégyelleni magamat azért, mert a boldogságomat kerestem. Minden ember ezt teszi.

És mivel szerettem a lányt, lelkiekben én valóban tönkre mentem. Sok mindenbe mellette álltam.

Ez is nagy hiba ma a fiatalokban... az érzéktelenság, a lelketlenség, hogy ha kapnak valamit, soha nem értékelik egy pillanatra sem az adott dolgokat.


Ezzel szemben: Én már nem keresek pár kapcsolatot. Nem azért mert hogy ilyen mentalitással a szarnak nem kellenék, hanem mert nem akarok.

2016. okt. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
24%
Gerontofil vagy? Ő pedofil?
2016. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Ne találkozz vele, max. barátkozz.
2016. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
0%
De egy bánat vagy már.
2016. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!