Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen egy 26 évessel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen egy 26 évessel szerintetek találkozhatnék/randizhatnék? :$

Figyelt kérdés
Kicsit félek a helyzettől, de megbízok benne és szeretem is :) 2 hónapja chatelgetünk meg telefonálunk meg skypolunk és szerelmesek lettünk. Felajánlotta a találkozás lehetőségét hogy eljönne hozzám mert amúgy kb. 100 kmre lakik. Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat? Szüleimnek hogy mondjam meg? Tudom kicsit sok a korkülönbség, de volt már nagyobbra is példa más esetekben! Meg érettebb is vagyok a koromnál jól megérjük egymást.

2016. márc. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Nem egy 26éves nem fog komolyan venni csak szex ennyi .21/F
2017. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 KJUsul ***** válasza:

Nem veszélytelen dolog. Ritkán végződik jól, de előfordul olyan is.

Manapság a páva a cigók se jobbak, hiába fiatalok. Belekeverik a randidrogot a kislányok italába, ételébe, aztán partiba dobják. Az se jobb semmivel. Mindenesetre legyél nagyon óvatos. Mindig hagyj magadnak egérutat, ha valami rosszul sül el.


Olyan semmiképp se legyen, hogy elmész vele randizni és senki nem tud róla. Álljon készen a telefonod, ha találkozol vele, legyen bekapcsolva, vagy hangrögzítésre állítva. Akinek szólsz a találkáról, az legyen a a vonal másik végén, mindig hallja, tudja, hogy nincs baj. Aztán ha mégis jól sül el, hát örülhetsz a szerencsédnek.


Igazából minden lánynak így kéne, függetlenül a pasija korától. Sok fiatal gengszterkedik már manapság, minden kitelhet tőlük is. Nem csak a pedok a veszélyforrások!

2018. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 KJUsul ***** válasza:

Csak most szántam el magam, hogy végigolvassam minden üzenetet. Láttam, hogy végül szakított, mert nem találkozol vele. Jobb is így. Most kiderült, hogy nem igazán érdekelted, csak izgatta egy illegális kaland lehetősége. Azért nem kell elkeseredni, találhatsz akár korabeli, fiatalabb, idősebb vagy akár saját korodbeli normális embert, bár előre szólok, bármilyen korosztály is lesz, nem könnyű rendest találni, a legtöbbje idióta farokhuszár, csak a luk betömése érdekli, meg hogy a haveroknak dicsekedhessen, hogy megint meghúzott egy ribit.


Szóval kitartás és legyél ezután is óvatos kortól függetlenül.


Amúgy egy volt gimnáziumi osztálytársam, aki most 49 éves 3 évvel ezelőtt vette el a barátnőjét, akivel akkor 5 éve ismerték egymást. A lány 20 éves volt esküvőkor. Szóval 15 évesen ismerte meg a férfit, aki akkor 41 éves volt. Nem ez az általános, elismerem. És nem könnyű nekik most sem. A lány rokonai, beleértve a szülőket, el se mentek az esküvőre, lányukat kitagadták.


Egy másik eset: ismertem egy tanárt, aki 52 évesen beleszeretett a 15 éves tanítványába. 19 éves korában vette el, 5 gyerekük lett, boldog családban éltek vagy élnek talán még ma is.


Még egyszer mondom, NEM EZ AZ ÁLTALÁNOS.


Ugyanakkor nem hiszem, hogy tini nyikhaj, felnyírt hajú, farokhuszár gyökerek jobb választások lennének.

2018. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!