Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen egy 26 évessel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen egy 26 évessel szerintetek találkozhatnék/randizhatnék? :$

Figyelt kérdés
Kicsit félek a helyzettől, de megbízok benne és szeretem is :) 2 hónapja chatelgetünk meg telefonálunk meg skypolunk és szerelmesek lettünk. Felajánlotta a találkozás lehetőségét hogy eljönne hozzám mert amúgy kb. 100 kmre lakik. Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat? Szüleimnek hogy mondjam meg? Tudom kicsit sok a korkülönbség, de volt már nagyobbra is példa más esetekben! Meg érettebb is vagyok a koromnál jól megérjük egymást.

2016. márc. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek valamelyik jövő heti híradóban látni...
2016. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

jól van akkor találkozz vele de ne lepődj meg ha tényleg pedofil... ne is szólj a szüleidnek róla, hagy keressenek és aggódjanak miattad és utána csodálkozzanak h 14 évesen terhes is leszel mert megerőszakol valaki, vagy elő sem kerülsz ami talán valószínűbb. Tudom durva amit leírok de remélem megjön az eszed... mi nem negatívak vagyunk csak nem tetszik h nem melletted allunk... ha nem bírod a választ ne tedd fel a kérdést!

Szólj a szüleidnek vagy egy felnőtnek rajta kivűl akiben megbízol és kérd ki az ő véleményét ha a miénkre nem hagyatkozol...

Ugyan az a 14 éves Lány

2016. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

Elég nagy gerinctelenség kell ahhoz hogy egy ilyen "férfi" belezúgjon egy 13 éves KISlányba és még nyalizzon is neki


"Tudom kicsit sok a korkülönbség, de volt már nagyobbra is példa más esetekben!" - vagy kamu vagy tényleg cigány vagy

Tudod mit? Mégha 16, 17 lennél akkor sem helyes szerintem (hiába 14 év alatt törvényellenes csak) Mindenki maradjon már a saját korosztályánál


Külön imádom ezt a dumát: érettebb vagyok a koromnál - asszem csak minden 2. lány hajtogatja ezt - nem tudod te mi az igazi érettség, ahogy sok felnőtt se. Miért szajkózzátok ezt, mikor semmit sem tudtok a kinti világ veszélyeiről: csak példának: egy nálad kereken 2x idősebb

palival akarsz találkozni, aki 100 km-re lakik


Biztos lesz mindjárt olyan válaszoló, aki támogatja ezt a "kapcsolatot" - ugye a liberálisok szerint mindent lehet, jogaitok vannak - de ugyebár ők se örülnének ha a kislányukat jól megd*gná egy szakállas vén fószer

2016. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
59%

Külön megjegyezném, miss érettebb a koránál: az akadályt nem pontos j-vel írjuk, ideje volna már megtanulni a magyar embernek magyarul írni!

Drága szüleidet is kérdezd meg - biztos örülni fognak a hírnek, és alig várják hogy megismerjék a fickót, és jól tökön lőjjék - jó mondjuk: a csávó töke legfeljebb 2,5 centi lehet:DD

2016. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 Sahara :) ***** válasza:
100%
Ilyenekből szokott az lenni,hogy a szülőkből hirtelen nagyszülők válnak...
2016. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

[link]


részlet belőle:

"Én 12 évesen mehettem haza az intézetből a nagymamámhoz” – kezdi a történetét az egyik 14 éves lány, Brigi, aki két éve van Esztergomban, idén nyáron „szabadul”. Hazagondozása után a Facebookon ismerkedett meg egy 45 éves férfival, aki profilképe alapján bejelölte, ő meg visszajelölte, mert nagyon boldog volt, hogy 12 éves létére azt írja neki valaki, hogy milyen szép. Attól kezdve sokat cseteltek, míg a férfi rábeszélte, hogy költözzön hozzá. Brigi éjjel indult el biciklivel.

„Hogy mivel győzött meg? Hát, hogy mellette önálló lehetek. Saját házam és konyhám lehet, azt mondta, mellette én leszek a királynő. És ha akarom, reggel ágyba hozza a kakaót.” Brigit teljesen véletlenül látta meg a bátyja a buszmegállóban, majd a nagymama hívta a rendőröket, akik kimentek arra a címre, amit Brigivel találkozási pontként megbeszéltek. Ekkor derült ki, hogy a lányt már előre eladták külföldre."

hogy a szinte legrosszabbat nézzük

2016. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én nem vagyok negatív, én kíváncsi vagyok.


Hogy képzeled el,milyen lesz ez a kapcsolat?

Mennyit találkoztok, hol és mit csináltok?

Írd le, kérek.

2016. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
86%
Hát te nem vagy normális inkább tanulnál... ha ennyire unatkozol akkor meg menjél játszótérre. Az a 26 éves srác egy pedofil aki jól kihasznál aztán nézhetsz magad körül és sìrhatsz...nem hiszem el hogy 13 éves létedre ennyi ésszel rendelkeznél... eszedbe se jusson ilyen baromság a saját érdekedben!!!!
2016. márc. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
100%

Najo, a valaszadok tobbsege pont az ellenkezojet fogja elerni azzal amit csinal. Miert kell ennyire rosszinduatunak lenni? Ki nem ringatta magat romantikus elkepezelesekbe 13 evesen?


1. Biztos vagy benne, hogy 26 eves?

2. Hol talalkoztatok? Rendi oldlon, Facebookon?

3. O tudja, hogy 13 eves vagy? Ha nem akkor ezt mindenkepp mondd el neki. Neked is rosszul esne ha valojaban nem 26 eves lenne, ugye?


Ha mindenkepp talalkozni akarsz vele, akkor ne egyedul. Vigyel magaddal egy baratnot, testvert es mindenkepp egy mobiltelefont. A szuleidnek szolj, hogy hol vagy, kivel vagy, mikor ersz haza stb. Aggodni fognak!


Ne engedd, hogy olyanra beszeljen ra amit nem szeretnel. Beszelek itt csokrol, szexrol, tapirol de akar a kezfogasrol is! Ha tul sokat szeretne, es nem erzed magad jol a helyzetben lepj le! Senki sem erdemli meg, hogy olyat tegyel amit nem akarsz hidd el. En is ebbe a hibaba estem 12 evesen, es maradando karom lett belole.


Ha valami kerdesed van, vagy beszelgetni szeretnel nekem nyugodtan irhatsz. Nem fogom leugatni a fejed, segiteni szeretnek.


Kerlek, ird majd meg, hogyan dontottel.


Puszi, 20/L

2016. márc. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Igazatok van...De ő nem olyan. Ebben biztos vagyok! Tudja hogy 13 vagyok és én bízok benne hogy 26. Még fiatalabbnak is nézném. Mindenképp nyílvános helyen találkoznék vele és nem mennék el vele sehova... A szüleimnek is tervezem elmondani. Szóval biztonságban lennék. Így mit gondoltok?
2016. márc. 7. 15:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!