Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek arrol ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EngedelmesKiskutya kérdése:

Mi a velemenyetek arrol ha egy tini lany es egy idos ferfi szerelmes lessz egymasba?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 20:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Akikkel voltam mind szép és majdnem toptizes csajszik voltak

És ti is lehettetek volna velük ha nem lennétek ilyen nyúlbélák és anyámaszonykatonái !

És nem a lányok a hibásak az elcseszett magánéletetekért

Hanem ti magatok nyúlbélák !!!!

2020. márc. 1. 21:11
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

És ha annyira büszke vagy és magabiztos és nem tutyimutyi és nem érdekel mit írnak itt egyesek, akkor miért is kérdezed meg mi a mások véleménye? Talán mégsem vagy olyan magabiztos?

És ki is írt az ékezet hiányáról? Mert rajtad kívül más nem. Ha a helyesírásod hiányának megemlítésére gondolsz, annak semmi köze az ékezet hiányához, viszont ezzel is elismerted, hogy nem tudsz helyesen se írni, hiszen nem tudod mi a hiba a rövid kérdésedben :)

Milyen érdekes, hogy a kérdésből egyszerűen rá lehetett jönni, hogy te vagy az ott említett idős ffi, aki bizonytalan és ezért kérdezi mások véleményét.

Ráadásul, ahogyan a 6os is írja, ha igaz, amit állítasz, 37 évesen szólítottál le egy 16 éves lányt, ami marhára nincs rendben.

2020. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon bizonygatod hogy neked milyen toptizes csajaid voltak. El is hiszem mindjárt :D
2020. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi idiótát xd
2020. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kár volt a kérdezönek feltennie a kérdést
2020. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
15-ös: miért volt kár. Kérdezett és válaszokat kapott. Mi a probléma? Talán meg kellett volna erősíteni a nagy bizonytalanságában, hogy peeersze, nyugodtan szólíts le magadnál 20 évvel fitalabbakat, akár 18 alattiakat is?
2020. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%

1. Ok boomer

2. ,, és hogy a szerelemre is írjak választ lehet szerelem a mostani szintén fiatal barátnőm húszéves és három és fél éve vagyunk együtt

és tervezzük a jövőt nem a pénz miatt van velem ő is dolgozik van szakmája és jogsija is illetve az érettségi csinálja és dolgos családból származik önálló talpra esett”—> akkor minek kell új tini barátnő?

2020. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%

"egyébként élőben szólítottam le őket nem vagyok és sosem voltam az a beszari alak amit a mai fiúk vagy" kislányok" képviselnek"


Igen, le mersz szolítani olyan lányokat, akik a lányaid lehetnének, erre vagy büszke? :D A saját korosztályodban/a 20-on éveseknél meg semmi sikered, mert azok már átlátják, hogy milyen bolond vagy, ameddig egy kislány még nagyban befolyásolható és tudsz kamuzni meg ígérgetni neki minden szépet meg jót.


Másrészről, aki meg ennyire próbálja bizonygatni, hogy jó csajai voltak az már gyanús. Az óvodához képest biztos jók, ahonnan sikerül összeszedni őket.


Ha az én lányomat környékezné be egy ilyen alak, mint te, akkor leshetnél. És nem a korkülönbség az egyetlen és legnagyobb baj, hanem az intelligenciád teljes hiánya. Sajnálom a helyzeter, hogy elnyomtak téged mindenhol eddig és próbálsz ebben kiteljesedni, viszont téged nem, mert próbálsz itt amperkodni a semmire. Nevetséges vagy kis pedofíl.

2020. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom miért itt kell önigazolást keresnek, kérdezd a lány szüleit!

A válaszaidból csak az derült ki, hogy nagyon gyermeteg vagy, és erősen kompenzálsz, valószínűleg kicsi a szerszám..

2020. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A kifejezésmódja és az állításai alapján a kérdező maximum egy nem túl eszes 18 éves lehet, és csak szórakozik. Innentől kezdve felesleges neki felvilágosító beszédeket tartani a pedofil viselkedésről, mert úgyse akarja majd megérteni.
2020. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!