Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek arrol ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EngedelmesKiskutya kérdése:

Mi a velemenyetek arrol ha egy tini lany es egy idos ferfi szerelmes lessz egymasba?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 20:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

1. igen és ti kit mertek leszólítani? senkit csak gépen mertek pötyögni ... és sirtok hogy nincs barátnőtök! mégcsak alkalmitok sincs. -------- .

2. fiatal jobb bőr, feszes a melle volt már idősebb barátnőm is de elhagyják magukat...sory . . 3 nem igérgetek elfogom jegyezni a 20 éves barátnöm.... . . . .és 4. ezeket a válaszokat , a, vagy megkeseredett korombeli lelapult nőktől kaptam , vagy b, irigykedő nyúlbéla 20on éves szőrtelen fiúúcskáktól ....Ezeket nem veszem magamra..bocs.. Egyébként itt ül mellettem a barátnőm és jót szórakozunk

2020. márc. 3. 08:18
 22/25 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy egy buta 18 éves... xD Ráadásul egocentrikus is, ha feltételezi, hogy az összes válaszoló az ő szellemi szintjén van, és bekajálja ezt a túltolt és kétségbeesett műsort.
2020. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö aha kedd fél 9kor gyakorit olvasgatjátok közösen,hát nem kicsit fura.:D
2020. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező olyan hatalmas tököd van, hogy gyakorin kell kiélned magad. Itt végre névtelenül oltogathatod azokat, akikre irigy vagy és akik valóban képesek összeszedni egy normális, jóbőr nőt.

De egyébként nyugodtan írhatsz egy helyszínt is, hogy hol mondjuk a szemedbe a dolgokat, ha így ki vagy combosodva :D

2020. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogyan valaszolhatnek lehet nem lessz tőlem valasz sory . es Nekem nincs semmi elöiteletem termeszetesen . Hajra az eljegyzéshez !!!!


eljegyzeshez*

2020. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!