Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes bevallanom az érzéseimet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bevallanom az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Most fogok továbbtanuli és ez sajnos azzal jár, hogy elég messze elköltözöm a szülővárosomtól. Az évek alatt volt egy lány, akivel nagyon jóban voltam. Már mondhatni a kedetektől fogva olyan erős a kapcsolatom vele, amit még senkinél nem éreztem. Ő volt tényleg az egyetlen, akire a nehezebb időszakaimban számíthattam és ez természetesen kölcsönösen kell érteni. Rendkívül jó humorú, intelligens és önzetlen lány. Tudom, hogy ez nem csak egy hirtelen fellángolás. Picit szerintem mindig is a levegőben volt köztünk, hogy ez akár több is lehetne, de kimondani nem mondtuk ki. A lényeg tehát annyi lenne, hogy érdemes neki elmondanom a dolgokat vagy ha eddig nem csináltam, akkor most már felesleges? Nem szeretném tönkretenni a barátságunkat, de az érzéseim nagyon erősek. 4 napom van hátra a költözésig. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2020. aug. 20. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne mondd el neki. Ebből maximum távkapcsolat lenne, abból meg szenvedés.
2020. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod max távkapcsolat lehet. Ami nem kellemes de vannak kivételek. Ha nem akkor maradhatok még barátok és talán elveszítesz egy nagy lehetőséget.
2020. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Mondd.

A barátság úgyis tönkremegy, ha valamelyikőtöknek kapcsolata lesz mással a jövőben. Így meg hátha kibírja (szerintem nem- de ahogy 2. írta, vannak kivételek).

2020. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátság nagyobb távolság esetén, évek múlva is megújítható lehet. Egy kapcsolatnak ha vége lesz, akkor kb semmi esély arra, hogy az emberek újra barátok legyenek. Pláne nektek csak távkapcs. jöhet szóba, és ha nincs egy jól előreláthatő közös cél, akkor halálra van ítélve.

Egyikőtök sem lépett az évek alatt, ennek oka van. Ne most rontsd el a barátságot, mikor semmi gyümölcsöző kapcsolat nem lehet ebből kihozni.

2020. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez egy jó kérdés, ezen sokat lehet töprengeni, nálam is volt egy hasonló helyzet


szerintem egyenlőre tardsd meg magadnak, talán, ha majd jobbak az esélyek egy párkapcsolatra, akkor lenne érdemes próbálkozni


az a baj, hogy pont olyankor jön rá az ember, hogy érdemes lett volna, ha már ellehetetlenedik az egész


mégis sok szerencsét, és ha talán a búcsúzkodásnál ő bevallja, hogy szeret, akkor neked sincs miért visszatartani (ha tehát mégis most mondjáto el egymásak az érzéseiteket, akkor próbáljatok valamilyen megoldást találni)

2020. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!