Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A digitális oktatás teljesen ellehetetleníti a beszélgetést vele. Nem tudom mivel írjak rá. Sulis kérdések kizárva, mert nem az a tipikus szorgos, kitűnő tanuló. Instagramra sem posztol, és képeket sem rak ki. Még szeptemberben talán háromszor írtam rá, de akkor még csak picit tetszett. Nem volt túl beszédes, de kérdezett egy párszor, viszont ő sosem írt rám magától.

Megköszönném, ha nem olyan válaszokat írnátok, hogy hagyjam, mert az nem fog megtörténni. Ő az első fiú, aki igazából tetszik, még barátom sem volt soha.

16L (És tizedikes vagyok, ha ez számít is valamit.)



2021. ápr. 19. 02:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy Instagramra se posztol, és STORYKAT sem rak ki:D
2021. ápr. 19. 02:37
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Írj rá nyugodtan bármivel. Akár sulis téma, akár tök más, vagy esetleg valamiröl mégkérdezed a véleményét stb.

Esetleg hívd el valahova (mivel osztálytársak vagytok, ismeritek egymást, annyira lehet meg sem lepödik 😅)

2021. ápr. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát figyelj lány vagy. Gyakorlatilag felszedned zéró belefektetéssel menni fog, ha tetszel neki. Annyit tudok mondani próbáld meg. Sulis kérdésekért csak azért is hanyagold, mert hamar kihalhat egy beszélgetés. Menni fog.
2021. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd arról, hogy mit csinál szabadidejében, hogy bírja a bezártságot, mivel tudja elfoglalni magát jelen helyzetben, milyen jó filmet vagy sorozatot látott mostanában, milyen zenét szokott hallgatni, mit olvasott stb. Ha bármit ír, akkor ne annyit írj vissza, hogy "aha, az jó", hanem kérdezz bele, kérdezz azzal kapcsolatban részleteket, ha van hasonló élményed, akkor írd meg neki azt stb.
2021. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is mehet az iskolával kapcsolatos kérdés.

Pl. megkérdezheted, hogy

az egyik tantárgyból nem tudod megoldani a kérdést, bizonytalan vagy a helyes válaszban, azaz tudna-e segíteni. Hogy tovább tartson a beszéd, bonckés alá vehetnétek az egyes tantárgyakat, tanárokat. Aztán még rátérhettek olyan témákra, amiket előttem javasoltak.

2021. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Írj rá, és beszélgessetek mondjuk az osztályközösségről! Arról csak tud.
2021. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Olyat írj neki, amitől kíváncsi lesz, illetve amire reflexből rá tud kérdezni. Nagyon jót tehet, ha kíváncsivá tudod tenni. Pl.: Ráírhatsz, hogy van valami, amiben segítség kéne neked, csak picit fura dolog, nem tudod, hogy jó ötlet-e és hogy neki mi a véleménye. Ha kíváncsi, akkor megkérdezi, hogy miről lenne szó. (Kicsit húzhatod az agyát, hogy biztos érdekli-e) Kérheted mondjuk abban a segítségét, hogy van egy új képed és hogy szerinte szép vagy-e rajta. A reakciójából kiderülhet, hogy tetszel-e neki.:)
2021. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 trichard2001 ***** válasza:
74%
Találjatok valami közös témát először. Azzal lenne a legegyszerűbb ráírni. Mit szoktál csinálni szabadidődben?
2021. ápr. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
49%
Szerintem is, valami iskolával kapcsolatos téma jó lenne és nyugodtam írj rá, mondjuk valami olyasmit kérdezz amitől biztos felkelted az érdeklődését. Pl.:ami őt érdekli, a hobbijával kapcsolatos téma vagy csak simán kérd a segítségét valamiben. (Egyébként nekem is volt ilyen esetem és nekem sajnos nem volt meg a telefonszáma se. De egyszer elkezdtünk beszélgetni és nagyon jól éreztük magunkat!) Szóval sok sikert! :)
2021. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg, hogy milyen zenét hallgat, hova utazna el legszívesebben. Én is így csináltam, és bevált. De amúgy ja, a suli téma is jó.

Sok sikert! :D

2021. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!