Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A digitális oktatás teljesen ellehetetleníti a beszélgetést vele. Nem tudom mivel írjak rá. Sulis kérdések kizárva, mert nem az a tipikus szorgos, kitűnő tanuló. Instagramra sem posztol, és képeket sem rak ki. Még szeptemberben talán háromszor írtam rá, de akkor még csak picit tetszett. Nem volt túl beszédes, de kérdezett egy párszor, viszont ő sosem írt rám magától.

Megköszönném, ha nem olyan válaszokat írnátok, hogy hagyjam, mert az nem fog megtörténni. Ő az első fiú, aki igazából tetszik, még barátom sem volt soha.

16L (És tizedikes vagyok, ha ez számít is valamit.)



2021. ápr. 19. 02:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%

Én osztálytársammal járok éppen, jejj O:)

Mondjuk nálunk elcsattant egy részeg csók meg ilyenek, mielőtt beszélgetni kezdtünk, de párom mindig a leckét próbálta lenyúlni rólam, hogy aztán megkérdezhesse miújság :D

Meg korrepetálást kért olyan tantárgyból, amibők tudja, hogy szeretem kioktatni, soo én ilyenekkel próbálkoznék (lassan fél éve együtt vagyunk, soo eddig bejött a dolog)

20/L

2021. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
51%
a legegyszerübb dolog a világon: menj picsanadrágba, legyél vele sokat, menj segìteni a házijában és hajolj fölé úgy hogy a melled hozzáérjen a fejéhez, 95% hogy beléd esik.
2021. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!