Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minek kell pár fiatalon? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell pár fiatalon? Mi értelme van a szerelemnek és a párkapcsolatnak fiatalkorban?

Figyelt kérdés

Nekem sincs barátnőm, nem is kell, semmi értelme nincs. Azt az elvet vallom, hogy fiatalként semmi értelme nincs a szerelemnek, sőt kimondottan felesleges és rossz dolog. Semmit nem kap belőle az illető. Fiatalként a tanulásnak és a családnak kell fontosnak lenni. A szerelem csak hátráltatja ezeket. Szintem kimondottan undorító, amikor iskolában, után, fiatal (14-22) éves párok ölelkeznek, csókolóznak. A legundorítóbb, amikor már tizenévesek is ölelgetik, puszilgatják egymást. Nagyon korai még.


Ti is egyetértetek? Mi értelme? Miért kell barátnő/barát?



2022. ápr. 30. 12:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%
Ja, hogy neked nem a fiatalkori szerelemmel van bajod, hanem en bloc a szerelemmel? Fú, értesz a mellébeszéléshez.
2022. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog zavarni senkit, ha te egyedül maradsz majd az életben. Csak ne vetítsd ki a gyűlöleted azokra, akik boldogan akarnak élni.
2022. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

#11.

Nem, a fiatalkori szerelemmel, mert nincs annál undorítóbb.

2022. ápr. 30. 14:59
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves kortól nem undorító?
2022. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egy lúzer vagy, aki irigykedik is mindenkire, amit valamennyire felfogtál valahol és ennek próbálsz találni valami magyarázatot, önigazolást, miközben a szád nagy, beleugatnál mások dolgába, azt hiszed nagyon okos vagy, de emberileg lehet nem sok...


de legalább megkeseredett a saját hlyeségeid miatt, ami egyikét sem akarsz bevallani magadnak (sem a megkeseredetted, sem azt, hogy saját hlyeségeid és korlátoltságaid miatt)


ezekhez meg ideológiákat próbálsz gyártani


ha nem tesznek helyre, akkor egy mindenkit utáló, nárcisztikus szociopata incel leszel

2022. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
25%
a beképzeltet és sok mást kihagytam
2022. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Az incel meg mi?


Próbálkoztam már lánynál interneten keresztül, élőben nem merném, és eddig csak elutasítottak.


Jobban átgondoltam és rájöttem erre. Valójában a párkapcsolat és a szerelem felesleges és rossz.

2022. ápr. 30. 15:30
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne etessétek ezt a trollt! Már a sokadik ugyanilyen kérdése, egyértelműen csak provokál. Hagyjuk szépen, hadd pukkadjon meg a magánytól, és az egyedülléttől
2022. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Előbb-utóbb csak kinövöd, nem?
2022. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Még nem válaszoltál a kérdésemre (14-es)
2022. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!