Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minek kell pár fiatalon? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell pár fiatalon? Mi értelme van a szerelemnek és a párkapcsolatnak fiatalkorban?

Figyelt kérdés

Nekem sincs barátnőm, nem is kell, semmi értelme nincs. Azt az elvet vallom, hogy fiatalként semmi értelme nincs a szerelemnek, sőt kimondottan felesleges és rossz dolog. Semmit nem kap belőle az illető. Fiatalként a tanulásnak és a családnak kell fontosnak lenni. A szerelem csak hátráltatja ezeket. Szintem kimondottan undorító, amikor iskolában, után, fiatal (14-22) éves párok ölelkeznek, csókolóznak. A legundorítóbb, amikor már tizenévesek is ölelgetik, puszilgatják egymást. Nagyon korai még.


Ti is egyetértetek? Mi értelme? Miért kell barátnő/barát?



2022. ápr. 30. 12:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Már megint itt vagy? Pár hete jelentettelek, aztán eltűntél, valószínű letiltottak egy ideig. Most is jelentelek. Provokáció miatt.

Szevasz.

2022. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, ugyanis a regisztrációm a héten hoztam létre.
2022. ápr. 30. 17:36
 23/42 A kérdező kommentje:

16 vagyok.


Még mindig nem kaptam rá választ, hogy miért jó, ha van barátnőm és miért kell.


Ezek szerint semmi értelme nincs.

2022. ápr. 30. 17:37
 24/42 anonim ***** válasza:
82%

#22

Mert az előző fiókodat kitiltották :D

2022. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

#24

Ezt leírták már korábban, de akkor összegzem:

1, Szeretni és szeretve lenni a legjobb dolog a világon. Ezt egy normális családban megkapod ugyan a szüleidtől is, de egy (esetetben) barátnőnél a szerelem érzése is rájön pluszba, ami szintén egy fantasztikus érzés.

2, Szép dolog a jó kapcsolat a szüleiddel, tényleg, de szerintem nem akarsz egész életedben a szüleid nyakán lógni, mégpedig ha kiröppensz, hirtelen rájössz, hogy milyen rossz is egyedül

3, Megtanít egy csomó értékes emberi tulajdonságot is. Pl: hogyan alkalmazkodj a másikhoz, figyelj oda rá, hogyan bánj a másik emberrel, hogyan illeszkedj be egy közösségbe (párod családja, barátai), stb

4, Az, hogy tanulsz orrba-szájba, nem feltétlenül jó. Lehet, hogy te leszel az ország egyik legelismertebb koponyája, de ha nem tudsz beilleszkedni társaságokba, nem vagy rugalmas, vagy egyszerűen csak nincsen szerencséd, akkor lehet, hogy nem leszel túl sikeres a munkában. És akkor ott állsz, a kidobott tudással a fejedben, nulla érzelmi intelligenciával, hobbival, barátokkal, bármilyen emberi kapcsolatokkal, ami nem a család, és hirtelen egy magányos, elcseszett életű férfinak fogod gondolni magad.

Hidd el, engem is utasítottak már el (sőt, csak ezt tették), de nem adom fel, mert a párkapcsolat egy fantasztikus dolog, sőt, tudod mit? Anyu, és apu sem testvérek, egyszer nekik is össze kellett jönniük. Ha pedig szeretnéd, hogy legyen unokájuk, hát az egyedül nagyon nehéz lesz, haver...

Mégpedig miért éltél, ha nincs senki, akinek továbbadd a tudásodat, és amit képviselsz? Miért éltél, ha nincsen gyereked?

Üdv, egy másik 16 éves fiú

2022. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Közösségekbe máshol is be lehet illeszkedni. Sok más helyen is tanulhatsz pozitív tulajdonságokat. Nem feltétlenül szükséges barátnő ehhez. Ennyi idősen nem a gyerektervezésen kell járni az észnek. Ennyi idősen felesleges már ezzel foglalkozni. A lányok úgyis megkeserítik majd az ember életét, amikor itt lesz az ideje. Addig felesleges. A szüleim sem fiatalként ismerték meg egymást.
2022. ápr. 30. 18:53
 27/42 A kérdező kommentje:

A szerelem miért lenne olyan jó érzés fiatalként, ha még nem is tudja érezni az ember?


Ott a szeretet az ismerősöktől. Az épp annyira jó.

2022. ápr. 30. 18:55
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hagyod magad meggyőzni, miért írtad ki a kérdést, és mondasz hülyeségeket?
2022. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne hülyeség?
2022. ápr. 30. 19:27
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a 14-es kérdésre nem óhajtasz válaszolni.
2022. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!