Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam, mert megcsalt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, mert megcsalt, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A baratom joban van az exevel es tudom, hogy megcsalt. Szomoru voltam es csalodott, amikor az egyik kozos baratunk kozeledni kezdett felem es lefekudtunk. Nem szeretnem elvesziteni a baratomat, mert kotodok hozza es nagyon szeretem, de ha elmondom neki, garantalt a szakitas. Mit tegyek?

2015. aug. 1. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem fogok támadni. De kedves kérdező, azt kell hogy mondjam, elég gyerekes viselkedés. Ha a barátod megcsalt az már régen rossz és szakítanod kellett volna. Ha szakítás után Szomorkodsz és így vigasztaltatod meg magad, az a te dolgod, senkinek semmi köze hozzá, de mivel nem szakítottál ez egy elég infantilis revans volt... Mond el neki szépen és legyen vége, mert ha netán ezután is folytatnátok, akkor sem lesz meg már a 100% bizalom,ami ugye a kapcsolatok alapja. Barátodtól is köcsög volt, mert ha nem boldog veled akkor szakítson és ne az exéhez járjon vissza, viszont Te meg felelőtlen voltál, és ez rohadtul nem megoldás. Értem hogy dühös csalódott és szomorú voltál de az akkor sem ok hogy megcsald! Ráadásul józan voltál és tudtad mi fog jönni... Úgyhogy szerintem jobb is ha ennek véget vettek, ezek szerint ő már nem szeret és te sem ha bosszúból fájdalmat akarsz neki okozni... (14/L)
2015. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kölcsön kenyér visszajár!
2021. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!