Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam pontosan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam pontosan, tetszeme neki vagy csak baratkent bir?

Figyelt kérdés

Van egy srac,a feltesom egyik baratja es egy ideje ismerem.

Mikor nalunk van mindog erdeklodik felolem,mosolyog ,multkor megdicserte a foztom.

Es miutan elment tolunk,megerintette a csipom,ugy ereztem direkt keresi a testi kontaktust.

Nagyon jo fizikabol es matekbol es egyik nap mikor feltesomnal volt bementem hozzajuk h tudnae a feltesom segiteni(persze miatta mentem:D) es egybol mondta hogy o segit es orul hogy erdekel a fozoka, masnap meg fbn megosztott egy kepet amin egy ilyen csaj tanitono jelmezben ilyen kosziusz 376+79 t tanit.. Szerintetek ez celzas volt?

Ne haragudjatok a helyesirasert!! Csak probaltam gyorsan leirni

Mik a meglatasaitok ennyi alapjan? Elore koszonom :) jo valaszokert megy a zoldkez



2015. okt. 17. 02:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Haha tenyleg egyertelmuen lejon nektek? :)

Jo hallani,koszonom a biztatast <3

2015. okt. 18. 14:23
 12/25 anonim ***** válasza:
Mi újs azóta? :)
2015. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
még semmi fejlemény:(
2015. okt. 30. 00:39
 14/25 anonim válasza:
bejossz neki de tenyleg ne siessd el szurkolunk ;)
2015. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Koszonom :) de biztosak vagytok benne?
2015. nov. 10. 15:57
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki :) Viszont biztosak mi sem lehetünk benne,ezt mi nem látjuk..te érzékeled,hogy pontosan milyen veled ;)nekünk viszont a jelekből az jön le,hogy szimpatikus vagy számára és van esélye annak,hogy tetszel neki:) de most nehogy erre hagyatkozz és 100%-osan biztos legyél benne,mert sokszor a fiúk nagyon félre tudnak vezetni...igen,valószínű tetszel neki,de ne vedd készpénznek,inkább próbáld jobban megismerni,hátha akkor egyértelműbb lesz :) :)
2015. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

rendben:)

egyébként minél többet beszélek vele,annál több pozitív jelet kapok :)

olyan aranyosak vagytok<3

2015. nov. 19. 22:06
 18/25 anonim válasza:
Szerintem biztos tetszel neki. Sok sikert hajrá!!!
2015. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Mire vártok? Szeressétek egymást, és becsüld meg a srácot... :) Őszintén sok sikert!
2015. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
:))))köszönöm!!
2015. nov. 19. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!