Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam pontosan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam pontosan, tetszeme neki vagy csak baratkent bir?

Figyelt kérdés

Van egy srac,a feltesom egyik baratja es egy ideje ismerem.

Mikor nalunk van mindog erdeklodik felolem,mosolyog ,multkor megdicserte a foztom.

Es miutan elment tolunk,megerintette a csipom,ugy ereztem direkt keresi a testi kontaktust.

Nagyon jo fizikabol es matekbol es egyik nap mikor feltesomnal volt bementem hozzajuk h tudnae a feltesom segiteni(persze miatta mentem:D) es egybol mondta hogy o segit es orul hogy erdekel a fozoka, masnap meg fbn megosztott egy kepet amin egy ilyen csaj tanitono jelmezben ilyen kosziusz 376+79 t tanit.. Szerintetek ez celzas volt?

Ne haragudjatok a helyesirasert!! Csak probaltam gyorsan leirni

Mik a meglatasaitok ennyi alapjan? Elore koszonom :) jo valaszokert megy a zoldkez



2015. okt. 17. 02:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A srác nagyon jól csinálja!

Pacsi neki! :)

Bejössz neki ez egyértelmű a végét majd írd le ,hogy hogyan hívott el randira ;) :D

2015. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Joo lehet,hogy nem mostanaban lesz

De mindenkeppen leirom:)!!

2015. nov. 21. 13:35
 23/25 anonim ***** válasza:

elég valószínűnek tűnik, hogy bejössz neki, szerintem adj neki lehetőségeket és közeledni fog, azt jutalmazd újabb lehetőségekkel és lesz belőle valami köztetek

meséld majd el, hogy mi sült ki belőle!

2015. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Koszonom:) tenyleg

Milyen lehetoseg? Ilyen alkalom?

Mondasz valami banalis peldat? Koszoiii

2015. dec. 20. 15:34
 25/25 Szasza3007 válasza:
Biztos beléd van zugva!!
2019. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!