Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen hogy meg maradjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen hogy meg maradjon a jó viszony?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már arról hogy osztálytárssal nem érdemes összejönni, mert ha végűl szakítotok akkor konfliktus lesz az egész osztályban. De tényleg ennyire nehéz megtartani a jó viszonyt? Van olyan akivel esetleg ez megtörtént és mégis el tudtak lenni egymással és/vagy egymás mellett lenni még egy ideig?

2016. febr. 25. 20:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%
Saját tapasztalat alapján azt tudom mondani, hogy egy szakítás után nem lesz már többet jó a viszony. :D Egy ideig kellemetlen lesz a légkör aztán ignor teljesen. Ha belekeverődnek a többiek az meg csak ront a helyzeten, de ha értelmes a közösség akkor úgy kezeli, hogy ez csak két ember problémája nem pedig az egész közösségé. Na persze ez tök jól hangzik de gyakorlatban kevés az érett közösség szóval én azt gondolom nem érdemes kockáztatni, de ki tudja lehet valakinek happy end a sztori vége. :)
2018. jún. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
98%
Én többször is jártam az egyik osztálytársammal. Sőt! Az a fiú majdnem minden lánnyal járt már ( valakivel többször is)az osztályból,és megmaradtunk ugyan annak az összetartó és jó közösségnek. És ha van hogy ez a fiú idegesít minket,vagy éppen nem bírjuk,az önmaga miatt van és nem azért mert 14-ből kb 11 lánnyal járt,csak a mi osztályunkbol...:D
2018. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nekem egy óvodai "szerelmem" és egy általános iskolai vett feleségül másik Úrhölgyet.


(Cseppet sem sajnálom, hogy így alakult. Nem lettünk volna egymáshoz valók.)

2018. júl. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

13-a válaszoló vagyok.


Ma a reggeli órákban a lakóhelyem környékén váltottam pár szót egy 3. Férfi osztálytársammal. Megkérdeztem, hogy van. "Nős vagyok, babát várunk, úgyhogy..." elnézett tűnődve ezután a "semmi"-be.


Röviden elmondtam, hogy velem mi történt sok-sok évtized alatt - pár szóban.


Nem bántódtam meg a stílusán. Annak idején én voltam a legnagyobb türelemmel iránta: évtizedekig bántották a többiek, én pedig MEGÉRTETTEM ŐT! :)


Láttam a viselkedésén, hogy sérülten születhetett (agyi oxigénhiány, magzati trauma érhette születésekor...)


Mindketten a 40-es éveinkben járunk. Az Asszonykához még nem volt közelről szerencsém - csak távolról láttam nemrég.

2018. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
69%
Az en sztorim,hogy a volt legjobb fiubaratom az osztalytarsam. O mindig is tobbet erzett, sot,betegesen szerelmes volt belem egeszen 3 evig. En is ereztem valamit iranta,de nem annyit,hogy vele legyek. Baratkent szamomra a tokeletesebbnel is tokeletesebb szerepet toltotte be. Aztan megunta,hogy en nem viszonzom,mert kozbe nekem baratom is lett, es mar nem is beszelunk,koszonni se koszon. Hallom ahogy megjegyzeseket tesz ram. Nem jo,hogy az osztalytarsam es latnom kell nap mint nap. Mert hianyzik es szar ez az egesz,aztan mi meg nem is voltunk egy par. Szoval nemtudom elkepzelni milyen lehet valakiknek egy szakitas utan..
2018. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Isteneem. De utálom az ilyent. Azzal jössz össze akivel akarsz. Ha jársz vele,hanem ,ugyse egyezhetsz mindenkivel az osztályban,lesznek konflitusok. És nagyon könnyű megtartani a békét ha van egy csöpp eszed,(én csak tapasztalatból beszélek). Azért nem össze jönni valakivel mert osztálytársad hülyeség,ha nem amiatt akkor más miatt lesz konfliktus. De ha valaki emiatt nem akar össze jönni valakivel,ezek szerint nem is kedveli annyira. Ennyi.
2018. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%

nem akarlak elkeseríteni meg semmi, személy szerint azon a véleményen vagyok, hogy ha korrekt a két fél, akkor el tudják ezt intézni egymás között, végkimeneteltől függően.

én tavaly jártam pár hétig az egyik osztálytársammal, de rájöttem hogy nem olyan mint amilyennek mutatta magát korábban, így szakítottam. nálunk osztályszakadás lett belőle, a barátai azóta sem szólnak hozzám.. nyilván itt az ő intelligenciájuk hiánya mutatkozik meg, de nagyon el tud fajulni egy ilyen..

17/l

2018. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 LilPumpfan01 ***** válasza:
86%
Tavaly tavasszal az osztályunkban összejött egy fiú és egy lány óriási szerelem volt imádták egymást tényleg azt lehet mondani hogy állandóan együtt voltak.A nyári szünet folyamán szakítottak és az osztályban elég rosszak így a viszonyok.Sokaknak feltűnt hogy már nincsenek együtt és van egy valódi oka amit a lány nem akar elmondani ezért a fiúról csúnya pletykákat terjeszt az osztályban sokan hisznek is neki de azért olyanok is vannak akik a fiú mellett állnak.Köztük a levegő nagyon fagyos 3 hónap alatt még egy szót sem szóltak egymáshoz sőt nincsenek köszönőviszonyban sem. Szerintem nem lehet így túl kellemes nekik a légkör. Persze nem akarlak elrettenteni vannak jó példák is. Tavaly ballagott el egy barátom akinek az osztályában volt egy pár akik 4 évig végig kitartottak egymás mellett :)
2018. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én gimi első évében jöttem össze egy osztálytársammal, még abban az évben szakítottunk 3 hónap együttlét után. Tudom hogy nem volt egy hosszú idő, de nekem nagy szerelem volt. Sokáig rosszban voltunk a szakítás után, ő talán meg is utált, de én tudtam hogy ő szerelem és kapcsolat nélkül is kell nekem az életembe, mert egy fantasztikusan okos és értékes embernek tartom. Így nyáron mikor szó volt egy csapatos programról amin mindketten ott lettünk volna, előtte ráírtam, és rendeztük a helyzetet. Utána még nem nagyon volt semmi, csak már nem volt olyan rossz mint előtte, de mióta elkezdődött a suli kifejezetten jóban vagyunk, eljárogatunk csapattal ide-oda, és tök jól elvagyunk mint barátok. És ezért nagyon hálás vagyok és szerencsésnek érzem magam 😊
2018. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy mindenki maga dönti el, hogy kivel jön össze. Ha osztálytárs, akkor az. Ez csak rátok tartozik, nem az egész osztályra.

Ha szakítottok, akkor ez van, az osztálynak semmi köze hozzá. :)

A jó viszony pedig csak rajtatok múlik, nem máson. :)

2019. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!