Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen hogy meg maradjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen hogy meg maradjon a jó viszony?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már arról hogy osztálytárssal nem érdemes összejönni, mert ha végűl szakítotok akkor konfliktus lesz az egész osztályban. De tényleg ennyire nehéz megtartani a jó viszonyt? Van olyan akivel esetleg ez megtörtént és mégis el tudtak lenni egymással és/vagy egymás mellett lenni még egy ideig?

2016. febr. 25. 20:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

A két fél érettségétől is függ, nálunk az osztályban volt pár akik szét is mentek , de normálisan kezeltek és csak annyi a különbség hogy nem ülnek egymás mellett/előtt hanem kicsit távolabb de ha csoport munkánál eggyut kell dolgozni képesék rá

Nyilván ennek ellentétére is van bizonyíték de neked kell mérlegelni képes lennél e normális maradni illetve ő az tudna e lenni egy szakítás után

2020. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
63%
Valami nagyokos kitalálta ezt az okosságot, aztán azóta ezt ismételgeti mindenki, semmi alapja nincs.
2020. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 hónapja együtt vagyok az egyik osztálytársammal, az osztályban van mégegy pár akik már 3 éve és van egy amelyik évek óta alakul :D

Érdekes a mi helyzetünk egyébként mert annó gimi elején legjobb haveromnak(aki szintén az osztálytársam) tetszett az a lány, tényleg évekig oda volt érte, csak mindig visszautasította

Nyílván negkérdeztem haverom át, hogy őt nem-e zavarná és szerencsére nemet mondott, nem tudom mi lenne velem mert ez életem eddigi legszebb 10 hónapja, és a haverom még mindig a legjobb haverom úgyhogy duplán jól jártam:D

2020. okt. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!