Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mitszóltok ehhez a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mitszóltok ehhez a szerelem bevallási technikához?

Figyelt kérdés
Odamegyek a kiszemeltemhez akit fél éve szeretek ,megcsókolom és elmegyek.Tapasztalatok?Jó ötlet szerintetek?Vagy inkább ne?LÁNY vagyok.

2016. máj. 4. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#9: Mert ha megcsókolod, akkor fogod látni egy hónapon túl is?

Egyébként sem dőlne össze a világ, jönne más...

Ez még mindig egy nagy hülyeség. Nem tudom, minek kérdezel tőlünk, ha te már úgyis eldöntötted, hogy jól beégeted magad.

2016. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor összejövünk és akkor találunk módot a találkozásra (ami egyébként nem tartozik ide) Igen eldöntöttem,hogy ezt megteszem de én nem azt kérdeztem,hogy most tegyem-e meg hanem azt ,hogy kivel történt már hasonló és mi lett a vége. :)
2016. máj. 5. 19:36
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha már eldöntötted, akkor semmiképp ne smárold le, mert ez elég primitív! Főleg egy lánytól.....

Inkább vald be neki az érzéseidet.....ez sokkal komolyabban vehetőnek hangzik.

Ez nem jobb?

2016. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Megtenném de én inkább az a nem szavakat,hanem tetteket-féle ember vagyok.De lehet,hogy előtte inkább megmondom neki ,hogy szeretem:)
2016. máj. 6. 18:59
 15/18 anonim ***** válasza:
De ezzel a tettel valószínűleg elcsesznéd az egészet, a szavakkal pedig nem biztos......
2016. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Valakinek írhatok privátban akivel történt már hasonló vagy átérzi a helyzetem?:)Ott jobban eltudnám magyarázni.
2016. máj. 6. 21:17
 17/18 anonim válasza:
Légyszíves írd le majd, hogy mi lett a vége a dolognak :) én drukkolok 😁 Naaagyoon és az is érdekel h mi lett elore is köszi ha leirod😘
2016. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En is drukkolok nektek haj ra ....en is gonndoltam mar ilyenre csak nem a csokos formatumra de vegul nm volt erom megtenni!!!!kerlek ird le mi lett az endje
2016. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!