Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lany vagyok. Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lany vagyok. Van egy fiu aki 23 eves es szerelmesek vagyunk egymásba. De en nagyon felek ettől az egésztol így nem jöttem össze vele. Kicsit többet akarok vele talalkozni? Mit gondoltok sok a korkülönbség? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2016. júl. 13. 13:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

Sok.

Az a teendő,hogy soha többet ne akarj vele találkozni, mert ez egy felnőtt férfitől nem normális dolog. És tőled se az,hogy akarsz tőle valamit.

2016. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Egy kérdés. Úgy véled megtudod, és ami fontosabb, hajlandó vagy megadni azt, amit ő már ilyen korban igényel azért? Mert egy lány úgy igazán 16 évtől felfele van megérve érzelmileg a szexuális együttlétre, és nem hiszem, hogy hajlandó két évet várni ebben a korban.
2016. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és van egy 16 éves barátom.Nem tudom miért nem a saját korosztályodban keresgélsz.
2016. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2016. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%

Óh, kis naiv :) Nagyon nagyon tanácsolom, hogz menjetek el pszichológushoz, mert ő pedofil, te meg kretén vagy. Nem is értelek... Nem undorító, hogy olyan ''öreg"? Már tapasztalt. Nem lesz meg az az öröm az életedbe, hogy együtt tanultok meg mindent. Gondolkozz már... Szerinted neki pont egy tizenéves kell, mert ki tudja, miért?!

(gondolom sejted, hogy mire kellesz neki, a nagy szerelmeddel amit iránta "érzel"). Felolvastam anyukámnak a kérdésed.Elősször nem tudott megszólalni... Aztán szörnyülködött. Harmadjára már vihogott a naivságodon, már bocsánat.

btw előző vagyok

2016. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
8%
#15 A pedofil szó jelentésének nézz utána.
2016. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A pedofília (a görög παῖς, "gyermek" és φιλία "szeretet" szavakból) a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon.[1] A pszichiátriai betegségeket rendszerező DSM V a serdülőkor előtti életkort maximum 13 évben határozza meg, és pedofilnak az ilyen gyermek iránt vonzódó személyt tekinti, amennyiben az betöltötte a 16. életévét vagy legalább 5 évvel idősebb a gyermeknél, aki iránt vonzódik. Az előző válaszolónak :) #15 vagyok
2016. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Andicika ***** válasza:
85%
Gondolj bele. Te leszel olyan 17-18 éves ő már közeledik a 30hoz. Te mennél bulizni, ő meg családot szeretne...
2016. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Attól mert bulizni akar, nem ismeritek a bulizzunk együtt kifejezést? Szánalmas. Meg miért is kellene mindenki bulizni? Nem biztos hogy mindenki azt akarja.
2016. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Te mit beszélsz, VoiceHELP, mert szerintem itt ezt csak is egyedül te érzed... össze-vissza érthetetlen az egész.
2016. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!