Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lany vagyok. Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lany vagyok. Van egy fiu aki 23 eves es szerelmesek vagyunk egymásba. De en nagyon felek ettől az egésztol így nem jöttem össze vele. Kicsit többet akarok vele talalkozni? Mit gondoltok sok a korkülönbség? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2016. júl. 13. 13:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
VoiceHELP gondolkozzál már kicsit. Nagyon valószínű hogy egy 18-19 éves lány, meg egy 30-hoz közelítő férfi ugyan úgy, ugyan abban a társaságban akar bulizni..hogyne :'D Mielőtt nekem esnél, nyilván vannak kivételek, de azért nem mindenki az.
2016. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
39%

28 éves srác vagyok és eszem ágában nem lenne, hogy korosztályom belivel kezdjek. És amúgy alapból gáz az, hogy valakit szégyelne valaki mások előtt.

A kor csak egy szám. 18 éves kortól meg igazából lényegtelen kivel van valaki, mert senkinek nincs köze hozzá.

2016. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%

Még ha nem is sok ez a 9 év úgy alapból, most igen, mert te még csak 14 vagy. Most kezdesz felnőni, változik a tested, hidd el, hogy ez nem működne. Te jönnél ki a végén rosszul a dologból.

14 évesen szerintem max 17 éves fiúk illenének hozzád, mondjuk még úgy szerintem fiúk se.

Egyébként te most leszel 9.-es?

2016. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
VoiceHelp, már nem azért mondom, de te egyáltalán nem úgy viselkedsz itt, mint egy huszonyolc éves férfi. Te miért próbálod itt bizonygatni, hogy te mennyire de menyire fiatalos vagy, és, hogy a tizennégy éves kiscsaj járht a huszonévessel, mert munkettőnek halálbiztos az ugyanolyan érdeklődési kör... Én szívem szerint nem venném a te vélemlényedet komolyan, mert egyrészt itt nem úgy írsz, mint egy 28 éves ember. Lehet, hogy annyi vagy, ezt nem kérdőjelezhetem meg. De hiába próbálkozol bizonygatni az igazadat x számú válaszadónak, ha mindenki (általánosban) szerint hülyeséget beszélsz. Oké, menyjél el tinkikkel bulizni harminc évesen, senki sem tiltja meg ezt neked, de szerinted mennyi az esély, bhogy egy másik korodbelinek sincs magához való esze, és azt csinálná amit te csinálnál, azaz tinikkel bulizna... Gondolom érzed, hogy ez mennyire abuszurd. Ne értsd félre itt nem veled van a baj, hanem avvl, hogy bizonygadhatnékod van nekünk
2016. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
35%
Velem is ugyan ez van en is 14 es a pasi 23 :D beszelgettunk meg ilyenek ... szerintem egyaltalan nem eselytelen bar azert mindom ezt mert en is ebben a cipoben jarok de azert szerintem nem eselytelen ;) :D
2016. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
73%

#25: Te sem vagy normális, az fix.

Nagynak képzeled magad, pedig egy kis pi.csa vagy. :)

2016. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
#25 privi?
2016. júl. 17. 10:52
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Congrats...
2016. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!