Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha a párotok a Szilvesztert csajos pizsipartival/pasis sörözéssel töltené ahelyett hogy veletek lenne?

Figyelt kérdés
Elterveztem mindent,jó kis programot csináltam,elterveztem hogy kettesben legyünk szóval ne jöjjön senki,illetve én is kapásból visszamondtam minden meghívást. Már a szemem előtt lebegett hogy éjfélkor csókolózunk erre tegnap benyögi hogy van jobb programja és mikor megkérdeztem hogy miért nem mondta előbb kinevetett,én meg majdnem elsírtam magam hogy "van jobb programja nálam",ráadásul pont ma.

#szex #szilveszter #Újév #jogosan akadtam e ki #összehányva jön ma is haza beleborulva a kaktuszokba
2017. dec. 31. 17:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Figyelj én szeretem a függetlenséget a kapcsolatban is, de az alap dolog, hogy legalább a szilvesztert együtt töltjük vagy valahol, vagy otthon. Sajnálom kérdező, de bajok vannak itt :(
2018. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!