Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítsen valaki kezdek megőrül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki kezdek megőrülni tényleg leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok.

Tavaly nyáron rámjött a nyári depresszió. És akkor eszembe jutott h mivan akkor ha azert nem vagyok szerelmes jelenleg senkibe, mert leszbikus vagyok. Egesz nap sirtam de csak egy baratnomnek mondtam el aki megnyugtatott h nem vagyok az de ha az lennek se lenne baj. Azota o azt hiszi ezen tivabb leptem. Nos evkozben javult a helyzet aztan lett egy baratom akibe szerelmes lettem es az hogy leszbikus vagyok egy ido utan fel se merult bennem. Azonban egy hete ujra elojott rajtam a depresszio. Ebbol adoosoan ugye csokkent a libidom es talalkozni sincs kedvem nagyon senkivel...

es most ujra elkezdtem rettegni attol hogy meleg vagyok, bebeszélem magamnak egész nap ezen gondolkodom. Ugy erzem atverem a baratátomat mert igazabol leszbikus vagyok pedig nem vagyok... vagyis remelem. Buntudatot erzek anyukam fele aki homofob de nagyon szeret es en is ot. Félek hogy leszbikus vagyok hogy elvesztem a mostani baratomat.... az az igaszsag hogy a barátomba MOST ugy edzem

Nem vagyok szerelmes de ez csak a depi miatt kehet en nem akarom ot elvesziteni de ugy erzem nincs is ra szuksegem. De nem akarom elvesziteni. Mindig a fiuk tetszettek egyszer nem voltam lanyba szerelmes megis ketsegbe vagyok esve. Segitsetek kerlek hogy jussak tul ezen? Adjatok valami tanacsot a depi es ez ellen a borzaszto rogeszme ellen


2018. aug. 1. 08:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A kényszerbetegek is felizgulnak az olyan gondolatokra. De nem tudnak beleszeretni lányba. Menj el pszichológushoz, az msjd kideríti.
2018. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Nekem is ugyanez volt,csak én attól rettegtem,hogy hetero vagyok... :P


Viccet félre téve,ne szresszelj,lazítsd el magad,próbálj minél kevesebbet erre gondolni.

Ne tartsd ezt az egészet világvégének,ne ez legyen amitől a legjobban félsz,legyen az a suli,ami nem sokára kezdődik...tessém arra készülni.

Kalandozol a gondolataidban,nem is baj ez ,meg nehogy azt hidd,higy más tini ezt nem teszi,de megnyugtatlak,nem vagy Leszbo,max lehet majd kipróbálod,de ha tényleg fiúkba voltál/vagy szerelmes,akkor ne félj,a félelem az igazi ellenséged,miközben ezt nem lehet elkapni,ez nem egy mumus,nem egy kaszás.Túl reagálod,a lényeg,hogy lazíts,foglald el magad.:)

27/N

2018. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Kedves kérdező! Azért oltogatunk mert ez egy olyan kérdés amit csak te tudsz megválaszolni magadnak.De a hülyeség megállíthatatlan fertőzés tud lenni azt látom, inkább tanulj még főleg magyar nyelvtant...Mondok egy példát, hogy leesen miről van szó.... segítséget szeretnék kérni mert tegnap részeg voltam és nem talàlom a távirányítót pedig màr mindenhol megnéztem.
febr. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!