Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítsen valaki kezdek megőrül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki kezdek megőrülni tényleg leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok.

Tavaly nyáron rámjött a nyári depresszió. És akkor eszembe jutott h mivan akkor ha azert nem vagyok szerelmes jelenleg senkibe, mert leszbikus vagyok. Egesz nap sirtam de csak egy baratnomnek mondtam el aki megnyugtatott h nem vagyok az de ha az lennek se lenne baj. Azota o azt hiszi ezen tivabb leptem. Nos evkozben javult a helyzet aztan lett egy baratom akibe szerelmes lettem es az hogy leszbikus vagyok egy ido utan fel se merult bennem. Azonban egy hete ujra elojott rajtam a depresszio. Ebbol adoosoan ugye csokkent a libidom es talalkozni sincs kedvem nagyon senkivel...

es most ujra elkezdtem rettegni attol hogy meleg vagyok, bebeszélem magamnak egész nap ezen gondolkodom. Ugy erzem atverem a baratátomat mert igazabol leszbikus vagyok pedig nem vagyok... vagyis remelem. Buntudatot erzek anyukam fele aki homofob de nagyon szeret es en is ot. Félek hogy leszbikus vagyok hogy elvesztem a mostani baratomat.... az az igaszsag hogy a barátomba MOST ugy edzem

Nem vagyok szerelmes de ez csak a depi miatt kehet en nem akarom ot elvesziteni de ugy erzem nincs is ra szuksegem. De nem akarom elvesziteni. Mindig a fiuk tetszettek egyszer nem voltam lanyba szerelmes megis ketsegbe vagyok esve. Segitsetek kerlek hogy jussak tul ezen? Adjatok valami tanacsot a depi es ez ellen a borzaszto rogeszme ellen


2018. aug. 1. 08:53
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ne itt oltogassatok pls menjetek a jatszoterre, hatha talaltok magatokkal egy szinten levo embereket
2018. aug. 1. 11:07
 12/23 anonim ***** válasza:
Ennyi hülye f#szt, máskor ilyen kérdést ne ebbe a témakörbe tegyél fel. OCD-d van kedves kérdező, azon belül HOCD, magyarán kényszerbeteg vagy, homoszexuális rögeszmével, menj el orvoshoz, hallgass rám, mielőtt késő lesz...
2018. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha Pest környéki vagy, szívesen segítek kideriteni, vonzodsz - e lanyokhoz :D 18/l/bi
2018. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Vegyetek be egy csajszit harmadiknak, ki fog derülni és még a pasid is örülne neki:D anyukáddal meg beszélgess el a homofobságáról mert nem sok jót jelent ha a saját gyűlöletét fontosabbnak tartja mint mások szerelmét.
2018. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Te magad is leírtad logikusan, hogy a depressziód miatt csökkent a libidód. Felmerül tehát a kérdés, hogy mégis milyen úton módon jön a képbe a melegség. Segítek: sehogy. De kemény lehet az élet heteroszexuálisként jézusom. :( "nincs kedvem szexelni :( most tuti elkaptam :( a melegséget" :("


"hát te retardált vagy öcsém, egy kérdés: A LÁNYOKHOZ VONZÓDSZ VAGY A FIÚKHOZ? Erre képes vagy válaszolni? na ugye, ott a megoldásod. inkább gondolkozz egy kicsit mielőtt depresszióval diagnosztizálod magad kis szros gondtalan kölyökként csak mert mostanában ez olyan kva menő."


"anyukáddal meg beszélgess el a homofobságáról mert nem sok jót jelent ha a saját gyűlöletét fontosabbnak tartja mint mások szerelmét."


Azt nem értem, hogy léteznek manapság ilyen retardált emberek, akik ilyeneket írnak, közük nincs a témához, de azért élvezkednek rajta, hogy még belerúghatnak egyet a bajban lévőbe, ettől ti többek lesztek retardáltak?

2018. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mivel is rúgtam bele azzal a kérdezőbe, hogy azt mondtam beszéljen az anyukájával arról, hogy legyen nyitottabb a világ felé?
2018. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Bocsi 16-os a te válaszodat félreértelmeztem, de a 10-esét lehetne helyetted említeni...
2018. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat. HOCD? Nem mulik el magatol?
2018. aug. 1. 17:40
 19/23 anonim ***** válasza:
A kényszerbetegség drága kérdező nem múlik el magától, mint ahogy semmilyen betegség sem múlik el attól, hogy a falat bámulod. Erre gyógyszert kell szedni, mert a homoszexuális kényszerbetegséget lehet kezelni, míg a melegséget nem. Tehát kvázi nem is vagy leszbikus. Mond el anyukádnak, hogy elszeretnél menni pszichológushoz, ő majd segít.
2018. aug. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leirni.... hogy el tudom kepzelni h esetleg egyszer lannyal kirpobaljam az oralis szexet. Es neha kepzeletben fel is izgultam ra :((( meg igy is ugy gondoljatok h nem vagyok biszex?
2018. aug. 8. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!