Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen ossze tortem lelkileg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ossze tortem lelkileg, beleszerettem masba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/L

2,5 eve vagyok egyutt a baratommal, nagyon szeret engem barmit megtenne ertem enis szeretem ot, de ez egy fel eve kb megromlott picit, lusta lett elhizott nem torodik a kulsejevel (sportolt eddig lelkesen) mar csak a videojatekoknak el ha hivom leraz miatta, sokszor veszekszunk, ha egyutt vagyunk csak filmezunk, mar nem kivanom ugy, vannak dolgai amit nehez elfogadnom de megtettem (hivo, tanar lesz, akar gyerekeket majd)mert szeretem. Viszont ahogy elkezdett megromlani a kapcsolat megismertem egy fiut, szinten nagyon rendes es ugyanaz az elkepzelesunk a vilagrol (egy tarsasagba jarunk) szeretek vele lenni...a fiu ugyanigy erez irantam. Azt hozza teszem barmi tortenne sose csalnam meg a baratom. Nem tudom mit tegyek, en nem akartam, hogy ez tortenjen.... Miert nem lehet iranyitani az erzeseket, ez csak szenvedes...



2019. jan. 31. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" vannak dolgai amit nehez elfogadnom de megtettem (hivo, tanar lesz, akar gyerekeket majd)"


Ezekkel semmi gond nincs.


A játékfüggőség valós betegség, de nem biztos, hogy ő az, lehet, hogy alapból azért sportolt, hogy fölszedjen valakit.


Szakítás a legjobb, amit tehetsz. De vigyázz, mert valószínűleg nem szerettél bele a másikba, csak az üresség, amit a mostani pasid hagyott, elkeseredetté tett. :)


És a végére: az lenne az igazi szenvedés, ha, mint az ismerősöm, aki kb ugyanígy van a "párjával" (már ott elvágod magad alatt a fát, hogy direkt nem romantikus szót használsz a kapcsolatodra. Pszichológia 101) - dagadt dög lett, lusta, folyton parancsolgat mert kaját csinálni sem áll föl a gép elől, elvárja hogy a lány mosson főzzön stb, üvöltözik, nem akar menni sehova, elkezdett füvezni stb stb.


Veled ellentétben a lány még mindig a régi fiút látja benne, és hiába látja mindenki, hogy rossz vége lesz, ő vaksi és mindig védi... ^^;

2019. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!