Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a 14-15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 14-15 éves lányok már alkalmasak hosszú párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én jelenleg vagyok egy elit szakgimnáziumban tanuló 10A-s! És van 4 cuki és nagyon szép, kedves lány akikkel mindennap szünetekben szoktam dumcsizgatni sokszor 9-dikbe járnak és 14-15 évesek ! És mással is rendesek. De velem különösebben illetve még 1-2 sráccal talán. Szoktak

engem simizgetni. Főleg van közűlük 1 aki nagyon rám van mászva szerintem. Bár nekem voltak sőt vannak is hajlamaim , hogy nem lesz barátnőm! Mert 172 cm vagyok és 58 kg tehát, ha nem edzenék pálcika man lennék :D! És a lányok sem sokkal max 3-4 cm-el kisebbek nálam. Szóval nem biztos , hogy lenne náluk esélyem, kérdéses! De pont az ideáljaim, amelyik talán a legszebb közűlük. Annak gyönyőrű szép majdnem derékig éri szőkés barna haja van, több benne a szőke! Gyönyörű szép kék szemek, B-s cici ami pont jó föleg , hogy max 2 cm lehet a hasán ami látszik mármint zsírból, Feneke kicsit nagy de nagyon formás tehát pont az ideálom. Tehát pont az ami nekem a legeslegvonzóbb! És kicsit kockás a hasa , de még annyira ,hogy jó legyen illetve izmos de eléggé nőiesen! Még sajnos nem kérdeztem mit spórtol. De ha alkalmam lesz vele hosszabb dumára meg kérdem, és ő van rajtam a legjobban! Egyébként mind a 4 lány spórtol valamit! De csak az egyik lakik közűlük Ajkán... Itt lakok én is és suliba is ide járok! A többi vagy 30-40 km-re! Szerintetek lehet ilyen fullos csajoknál esélyem? Másrészt ha lehet is akkor csak az a céljuk , hogy 1-2 hónapos kapcsolatra fel szedjen valamelyik engem is! Vagy tényleg komoly kapcsolatot keresnek! Mert nekem eleve a fiatalabb korosztály tetszik jobban! Illetve azért kérdem mert van még pár srác akikkel szoktak dumálni! Pl egyik év folyamtársamat is elég gyakran láttom ebből a 4 csajból 2-vel dumálni? Annyit le írok , hogy nem tartom magam túl helyesnek. De már addig el jutottam , hogy 10/5-re értékeljem magam. Tehát nőt az önbizalmam. Viszont oda merek menni bármelyik lányhoz rá is merek írni, illetve elég magabiztos vagyok! Van egy jó dumám! De barátnőm csak egyszer volt 11 éves koromba, de kapcsolatom ,valódi még nem volt! Nem is csókolóztam még! De azzal nem lenne gond, nem félnék így sem meg csókolni egy lányt!



2019. febr. 19. 14:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlen (sőt, több esetben) nem amiatt van rövid kapcsolat, mert nem alkalmas az egyik fél a kapcsolatra. Nagyobb esetben inkább az, hogy nem akarnak. De ez ugyebár nem is kapcsolat, ez egyéjszakás kaland.

Sokkal inkább a fellángolás miatt. Amikor együtt vagytok már egy hónapja, az teljesen más, mintha meg csak egy hete. Ha meg egy éve...

Meg kell talalnod azt, akit tényleg szeretsz, aki nem csak tetszik. Hiszen amit fent irtal a lányokról, szinte mind csak külső tulajdonság volt. Pedig a belsorol sokkal többet lehet beszélni.

És nem, nem igazán vagy rá alkalmas. Ezt nagyon könnyen le lehet venni a beszedstilusodbol. Ahogyan irtal, elég naiv vagy és még irhatnek pár hasonló tulajdonságot.

Ma s az, hogy hosszú kapcsolatot AKARSZ, s más hogy ALKALMAS vagy rá. És az is más, hogy hosszú párkapcsolatban VAGY

2019. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Leirtam a belső tulajdonságokat is, hiába is írjátok ezt , hogy nem vagyok rá alkalmas a kűlső fog meg... Akkor ha valaki pl buliba be csajozik, és alig ismerik egymást és írkálnak facen 1 hétig és utána össze jönnek vagy faces kapcsolat! Ezekről is azt halottam , hogy lehet belőle sok esetbe hosszú kapcsolat! De ha az utolsó válaszolónak van igaza, akkor az a csaj akivel “kavarok” ha csak nincs neki más akkor talán lehet esély hosszú kapcsolatra. Ő még nem is lakik olyan messze csak 21 km-re lévő faluba mint az utsó 2 ! Bár lényegtelen mert ugyis mindennap talizok vele suliba! Nyáron meg rá érünk. Csak kérdés , hogy tényleg van e esélyem nála, de mostmár rámenős fogok lenni!
2019. febr. 19. 15:58
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hat nemtudom, többször végig olvastam a szöveget és a belső tulajdpnsagrol csak annyit találtam, hogy cuki, ami önmagában egyébként nem is utal arra, hogy belső lenne. Lehet egy lány külsőre is cuki.

De javíts ki, ha irtal mást...

2019. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Cuki azt kulso belsore is ertettem ,Kedves velem főleg de másokkal is! Ha már a belső tulajdonságokr van szo
2019. febr. 19. 16:35
 15/23 anonim ***** válasza:
Hat de ez nem valami som
2019. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok*
2019. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
De elég ez amugy okosnak tunik meg a humora is jo!
2019. febr. 19. 16:46
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég mit hordtál ide össze. Értelmes, érett ember nem ír így
2019. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%
Régen ennyi idős lányok már szültek is. Szerintem hülye társadalmi felfogás, hogy nem lehetne valakinek ennyi idősen kapcsolata. És persze főleg a lányokat szekálják ezzel, egy fiút kevésbé.
2019. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 baby_berry ***** válasza:

Lehet hosszabb kapcsolatod velük de nyílván nem örökre szólna! A külsődön meg ne múljon!


L

2019. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!