Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a 14-15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 14-15 éves lányok már alkalmasak hosszú párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én jelenleg vagyok egy elit szakgimnáziumban tanuló 10A-s! És van 4 cuki és nagyon szép, kedves lány akikkel mindennap szünetekben szoktam dumcsizgatni sokszor 9-dikbe járnak és 14-15 évesek ! És mással is rendesek. De velem különösebben illetve még 1-2 sráccal talán. Szoktak

engem simizgetni. Főleg van közűlük 1 aki nagyon rám van mászva szerintem. Bár nekem voltak sőt vannak is hajlamaim , hogy nem lesz barátnőm! Mert 172 cm vagyok és 58 kg tehát, ha nem edzenék pálcika man lennék :D! És a lányok sem sokkal max 3-4 cm-el kisebbek nálam. Szóval nem biztos , hogy lenne náluk esélyem, kérdéses! De pont az ideáljaim, amelyik talán a legszebb közűlük. Annak gyönyőrű szép majdnem derékig éri szőkés barna haja van, több benne a szőke! Gyönyörű szép kék szemek, B-s cici ami pont jó föleg , hogy max 2 cm lehet a hasán ami látszik mármint zsírból, Feneke kicsit nagy de nagyon formás tehát pont az ideálom. Tehát pont az ami nekem a legeslegvonzóbb! És kicsit kockás a hasa , de még annyira ,hogy jó legyen illetve izmos de eléggé nőiesen! Még sajnos nem kérdeztem mit spórtol. De ha alkalmam lesz vele hosszabb dumára meg kérdem, és ő van rajtam a legjobban! Egyébként mind a 4 lány spórtol valamit! De csak az egyik lakik közűlük Ajkán... Itt lakok én is és suliba is ide járok! A többi vagy 30-40 km-re! Szerintetek lehet ilyen fullos csajoknál esélyem? Másrészt ha lehet is akkor csak az a céljuk , hogy 1-2 hónapos kapcsolatra fel szedjen valamelyik engem is! Vagy tényleg komoly kapcsolatot keresnek! Mert nekem eleve a fiatalabb korosztály tetszik jobban! Illetve azért kérdem mert van még pár srác akikkel szoktak dumálni! Pl egyik év folyamtársamat is elég gyakran láttom ebből a 4 csajból 2-vel dumálni? Annyit le írok , hogy nem tartom magam túl helyesnek. De már addig el jutottam , hogy 10/5-re értékeljem magam. Tehát nőt az önbizalmam. Viszont oda merek menni bármelyik lányhoz rá is merek írni, illetve elég magabiztos vagyok! Van egy jó dumám! De barátnőm csak egyszer volt 11 éves koromba, de kapcsolatom ,valódi még nem volt! Nem is csókolóztam még! De azzal nem lenne gond, nem félnék így sem meg csókolni egy lányt!



2019. febr. 19. 14:21
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Ha komolyan gondolják akkor igen. Én 12évesen lettem először szerelmes és kb 1,5évig tartott hogy ne foglalkozzak vele de még mindig éreztem valamit. Amúgy nem lett belőle kb semmi végül több ok miatt szóval nem tapasztaltam de ha komoly a szándékuk szerintem alkalmasak lehetnek rá
2019. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem alkalmas lehetsz rá, az én volt barátom 15-16 volt mikor összejöttünk. Én is 15-16 voltam. Elsősök gimiben, osztálytársak is.

4 évig együtt voltunk és nagyon jól működött és komoly kapcsolat volt. De sajnos volt egy osztálytársunk, aki hát elég bomba csajszi volt és mindvégig tetszett neki a pasim és 12. Évvégére sikerült elvennie tőlem.:D összejöttek, azóta eltelt másfél év és ők együtt vannak, nekem pedig mostanra lett egy másik barátom.


Szóval komoly kapcsolatod lehet, de sajnos nem biztos, hogy megmaradtuk együtt! Az első kapcsolatok tényleg nagyon sokszor tönkre mennek. :(


Még ami fontos, hogy említettél négy lányt is:) és közülük egyet, aki nagyon tetszik. Akkor csak vele foglalkozz és csak felé közeledj és csak is érte epedezz:) ez kell azért a kapcsolathoz!!! :)


21L

2019. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Oké, rá igyekszem figyelni. A másik 3-ra azért akarnék figyelni, mert ha annak a lánynak nem kellenék! Akkor azok pótnak ott lettek volna, de ha úgy nem lehet azzal konoly kapcsolatom aki igazán tetszik!
2019. febr. 22. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!