Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tizenéves lányok akik visszafo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok akik visszafogottabbak és "másabbak" mint a többiek, ismerkednétek neten?

Figyelt kérdés

Elvárjátok hogy valaki rátok írjon, vagy ha mondjuk kommentbe valaki hasonlónak tűnik, ráírnátok?

A kérdés direkt nem a "tömeg" lányokhoz szól.


2019. szept. 28. 17:52
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
És arra nem gondoltál még hogy a-helyett hogy valakit lenézel mert nem mondatokba esedezik neked első alkalommal, talán még meg akar ismerni és ha te veszed a fáradtságot arra hogy vissza írj talán több beszélgetés lenne belőle? Az a gond hogy írhatok én is 1-2 mondatot, ha mindenki akkora bunkó hogy észre sem veszi. Csak hogy én nem fogok benyalni senkinek, ismerkedéshez 2 ember kell, ha egyoldalú úgy nem ér semmit szerintem. Na mindegy is, köszi a választ. Még valaki?
2019. szept. 28. 18:31
 12/43 anonim ***** válasza:
Miért, te mit keresel egy lanyban?
2019. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Én amit keresek az elfogadás hűség és szeretet.

Csak hát a legtöbb lány nem ilyen, nyitott kapcsolatot akarnak pasizgatnak buliznak.. Az ilyet mint én inkább csak leköpik és ennyi :D

2019. szept. 28. 18:48
 14/43 anonim ***** válasza:

Hol írtam olyat, hogy lenéznék bárkit.. ?


Abban semmi "benyalás" nincs, ha négy betűnél többet szánsz valakire.


18/L

2019. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Ha visszaírna valaki többet is szánnék, de van hogy 2 oldalas regényre sem irnak
2019. szept. 28. 19:09
 16/43 anonim ***** válasza:

A kedvedért előkerestem két nem is olyan régi beszélgetésemet, csak nézd meg a különbséget.


SRÁC: Szia, hogy vagy?

ÉN: Szia! Jól, klassz napom volt. És te?

SRÁC: Semmi nem volt.

ÉN: Értem. Hogyhogy írtál?

SRÁC: Kedvesnek tűntél a profilod alapján.

ÉN: Köszi.

SRÁC: Van pasid?

ÉN: Nincs.

SRÁC: Nekem barátnőm nincs.

ÉN: Sajnálatos.

SRÁC: Igen, mindig rossz kedvem van. Nem lenne kedved találkozni?

ÉN: Hát így ismeretlenül nem.

(...)


SRÁC: Szia! Hogy tetszett a Sötét Főnix (Marvel film, fent vagy kép az Instámon, ahol a plakát mellett állok a mozijeggyel)? Bevallom, én jobbra számítottam, nem igazán adta vissza az eredeti sztorit.

ÉN: Szia! Abszolút egyetértek.

(itt kibeszéltük a filmet, nem untatlak ezzel)

SRÁC: Amúgy tényleg érdekel a filmezés? Azon belül melyik része? Engem leginkább az operatőri oldala. Szerintem hihetetlen, hogy egy-egy beállással mennyi mindent lehet mondani.

ÉN: Írás és rendezés. Mindig is vonzott a történet mesélés. Van kedvenc rendeződ, filmed (ami nyilván nem a Sötét Főnix XD)?

(itt kibeszéltük a filmezést)

(...)


Az elsővel összesen három napot beszéltem, a másodikkal a mai napig írunk egymásnak és találkoztunk is. A második egyetlen dolgot lesett le a profilomról, és máris érdekesebb és jobb hangulatú beszélgetés kezdeményezett.


18/L

2019. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Jó, mert ti olyan tipikus tinik vagytok, eljártok otthonról minden féle hülyeségbe benne vagytok buli mozi programok stb, mindenre van valami szuper témátok vagy mert nagyon értitek mint ti a marvelt vagy mert van vele valami jó tapasztalatotok, nekem semmi ilyesmi.. Hiába, mellém csakis egy depressziós lány lesz a jó.
2019. szept. 28. 19:36
 18/43 anonim ***** válasza:

Téged se akadályoz meg abban, hogy kimozdulj otthonról.


Miről beszélgetnél egy lánnyal? Konkrét témákat tudnál írni?


18/L

2019. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Nem tudok emberek közt lenni, nincs hova és kivel menni.

Téma csak lenne valami, nem sokat tudok ha ha megnyílok valakinek akkor általába sok hülyeségem van, mondjuk valami sorozat, zene, nem tudom ami akad

2019. szept. 28. 19:42
 20/43 anonim ***** válasza:

Gondolom nem csak barátkoznál, hanem barátnőt akarsz. Ilyen téren a visszafogottabb lányok is hasonlóra vágynak, mint a tömeglányok: Első körben nézz ki jól. Ha ez nincs meg, akkor akármilyen lányokra írsz, a többséget nem fogod érdekelni.

Ezt valamennyire kompenzálhatod azzal, ha jó a szöveged, a stílusod vagy valami.

2019. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!