Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tizenéves lányok akik visszafo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok akik visszafogottabbak és "másabbak" mint a többiek, ismerkednétek neten?

Figyelt kérdés

Elvárjátok hogy valaki rátok írjon, vagy ha mondjuk kommentbe valaki hasonlónak tűnik, ráírnátok?

A kérdés direkt nem a "tömeg" lányokhoz szól.


2019. szept. 28. 17:52
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a legtöbb lány nagyravágyó, nem fogok több ezres ruhákat venni meg szuperül kinézni a szeretetért, aki külsőre megy meg ilyen önbizalom szerű dolgokra annak más való, nem én
2019. szept. 28. 19:46
 22/43 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, abszolút nem nagyravágyó dolgok, ahogyan egy értékes beszélgetés sem.


18/L

2019. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Ehh, sok ember szerint normális sok szerint mégse.. Van aki azt mondja ő ilyen őt megtalálta a nagy szerelme, engem miért nem talál meg ennyi év után a kutya se.. Én nem akarok még egyszer egyedül itthon ülni mikor felköszöntenek XD
2019. szept. 28. 20:05
 24/43 anonim ***** válasza:

Akkor ideje kimozdulni és nyitni a világ fele.


18/L

2019. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Az sem az én világom, nem szeretnék közösségbe tartozni, azért is keresek ilyen lányt, mert szeretnék többet kettesbe lenni, és nem azt szeretném hogy a barátnőm folyton lekoccoljon tőlem mert mindig elhívja valaki valahova
2019. szept. 28. 20:13
 26/43 October15 ***** válasza:

Kezdjük ott hogy miért is nagyravágyó / rbanc a csajok többsége? Mi lenne akkor a normális viselkedés / érdeklődés / elvárás? Nedvesedjen a diamond 1-re vagy mi? :D [Bár tudnék mondani olyan csajt aki legit büszke a pasijára mert CS-ben a rák tudja milyen high elo-ban van.] Myilván ő egy speckó eset. [Yep az ablakon kibszna ha annyit írnál neki, hogy "Szia".]


Az általánosan megválaszolandó kérdéseket félretéve: Olvasd vissza amit összehoztál.. bármit írt neked XY [mert hát ugye nick az nincs mert GYK.. XD] egy normális szavad nem volt hozzá csak a sírás + valahogy sikerült odáig jutnod, hogy gyakorlatilag ő a szemét. Könyörgöm messze több energiát feccölt a hülyeségedbe mint kellett volna, bőven rendes volt veled.


Ha mondjuk ilyen baromságokat nem hozol össze akkor előfordulhat majd, hogy 1 csaj akar is tőled vmit. Lehet akármennyire "másabb" annyira "más" biztos nem lesz, hogy díjazza ha közlöd vele, hogy lenéző csak azért mert némi erőfeszítést vár. :D

2019. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Ki számít "másabbnak"? Nézzetek hülyének, de én sosem tudtam, hogy mi alapján nevezünk bárkit is különlegesnek. :D
2019. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok közösség tagja, máshogy gondolkodok mint az átlag stb
2019. szept. 28. 20:39
 29/43 anonim ***** válasza:

Mindenki szereti ezt hinni. Megnyugtatlak, abszolút átlagos vagy.


18/L

2019. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Miben vagy más mint az átlag?
2019. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!